Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondjak fel, vagy hagyjam ott...

Mondjak fel, vagy hagyjam ott a sulit?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és fizika alapszakon tanulok az egyetemen. Mellette dolgozom, elég sokat. Nem diákmunka, annál egy fokkal komolyabb. A lényeg, hogy már így is csúszásban vagyok egy évvel, mivel az előző évben megbuktam nem egy tantárgyból is. A fizika szakot egyébként szeretem, jó lenne abban elhelyezkedni a jövőben, de elég nehéz elméleti dolgokat kell megtanulni, amikre sokkal több idő kellene, mint amennyi a munka mellett jut rá. Ezzel szemben azonban a munkámat is kedvelem, a fizika után egy ahhoz jobban kapcsolódó szakot is jó lenne elvégezni. (Az is probléma egyébként, hogy a fizika reál, míg a munkák, amiket kapok, humán készségekre épülnek (szövegírás)). A kiégés szélén állok, mert egyszerűen nincs szabadidőm. Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy albérletben vagyok, de ha hazaköltöznék, akkor is jó lenne, ha anyagilag be tudnék segíteni a költségekbe, mivel nem vagyunk egy nagyon tehetős család. Anyukám egyedül él, én is vele laktam/laknék, apukámmal ritkán, de szoktam találkozni. Tudni kell még, hogy a melóval az is probléma, hogy ugyanannyit várnak tőlem is el, mint a teljes munkaidőben dolgozóktól. Tehát sok a mennyiség és kevés rá az idő. Több sulis is van a cégnél, mind a felmondáson gondolkodik, szóval nem egyedi probléma. Egyébként már 3 éve dolgozom ott. Az érdekelne, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben, illetve mi a véleményetek a dologról?

#munka #iskola #Munka és iskola
2021. nov. 9. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy így együtt egyezkedj. Azaz nem tudom mennyit dolgozol, de ha lehet akkor beszélj a részmunkaidőrl a főnökkel. Akkor több idő marad a tanulásra, de még a meló is meg marad.
2021. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!