Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 Baratnomet megeroszakoltak...

16 Baratnomet megeroszakoltak 3 honapja es azutan nm akart lefekudni velem. En nm is eroltettem es nm is fogom mert szeretem ot. A barataim mindig mondjak hogy hagyjam el. Szerintetek mit tegyek hogy a bnom ne legyen ennyire depis?

Figyelt kérdés
ezzel nm arra gondolok hogy mit tegyek hogy lefekudjo velem. hanem hogy ne legyen ennyir zarkozott. a haverok mondjak hogy ha ilyen akkor hagyjam a francba mert mint en 24 evesen ilyen kulsovel 1 perc alatt kapnek mas csajt. de nm kell mas nkm o kell. o bele szerettem.ha kell egesz eletemben varok ra. ejjel csak ugy alszik ha fel van kapcsolva a lampa. es amikor a szulei megengedik ott alszok vele. olyankor addig elmegy hogy lekapcsoljuk a lampat.mellettem valahogy nagyobb biztonsagban erzi magat.suliba minden reggel en viszem autoval be. utanna meg megyek meloba. aztan minden nap 3kor eljovok a melobol hogy haza vigyem es megyek vissza onnan. mit tegyek?mit mondhatok neki hogy egy kicsit jobb kedve legyen?

2015. nov. 7. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp pszichológusra lenne szüksége egy ideig. Ez Te egymagad nem tudod megoldani. Sőt, elfogtok távolodni egymástól.
2015. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
volt hogy 1 honapig jart pszichologushoz de nm volt hajlando beszelni ott errol.
2015. nov. 7. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:

"hanem hogy ne legyen ennyir zarkozott."


Mégis milyen legyen egy ekkora tragédia után? Legyen boldog és viselkedjen úgy, mintha mi sem történt volna? Ti fiúk bele sem tudtok gondolni, hogy mit él át ilyenkor egy lány, főleg hogyha még ilyen fiatal. Bár velem még nem történt ilyesmi, de biztos, hogy szívesen meghalnék, minthogy ezzel a tudattal éljek tovább. Ami persze nem megoldás...


Hogy mit tegyél? Legyél mellette! Tudasd, hogy te megvéded mindentől, de legfőkébb szeresd, és ne erőltesd a szeretkezést, főleg egy ilyen tragédia után ne. Kb. ez a legrosszabb, amit tehetsz vele, hogy erőlteted.


A haverjaid, ne is haragudj, de nagyon éretlenek. Igen, nyilván hagyd el őt, csak mert nincs szex, te jó ég! Kívánom, hogy ne legyen ennél nagyobb gondod az életben, hogy nem szexel veled a barátnőd, mert egy életre szóló trauma érte. :) Holott te elvileg szereted, a lány is téged, akkor mi a gond? A szerelem elvileg mindent legyőz... Mindegy milyen akadály jön, ti ketten azt le fogjátok küzdeni, együtt, közös erővel... Ennél többet nem tudsz tenni, és nem is kell, majd a szakértők, ahogy azt előttem is írták, segíteni fognak rajta (remélhetőleg). A viselkedése természetes, senki sem szeretne erről beszélni. A legjobb, hogy ne erőltesd a témát, csak próbáld finoman néha közölni vele, hogy nagyon szeretnél neki segíteni, és jó lenne, hogyha elmennétek egy pszichológushoz. Nem lesz örökké ilyen, egyszer majd megfog nyílni, és lépni fog annak érdekében, hogy lezárja a múltat, vagy épp ellenkezőleg, kiadja magából (bár ez lezárás).


Nem akarlak megbántani, de kérlek, 24 éves vagy, a helyesírásodon légyszives próbálj már egy kicsit javítani, mert kínlódás volt végigolvasnom. És nem az ékezet hiányára értem. :)

2015. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

szeretem és mellette állok bàrmi is legyen és mondjon bàrki amit akar én ezt a lànyt nem hagyon el semmiért és senkiért. nem erőltetek semmit. sem szexet se semmit. majd ha ő akarja akkor igen. de ìgy semmiféle képpen nem lennék képes erőltetni hogy lefeküdjön velem. vàrok rà amì kell mert szeretem.

ja a helyesìràsra visszatérve, tudok helyesen ìrni. de tudod van olyan hogy angol billenytű meg röviditések.:)

2015. nov. 7. 17:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez esetben ne haragudj (nem ismerem az angol billentyűt). :)
2015. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
semmi baj:) mondanal meg par dolgot hogy mit tegyek hogy neki jobb legyen?:)
2015. nov. 7. 17:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedveskedj neki, próbáld felvidítani, legyetek sokat együtt, nézzetek jó filmeket. :) Vigyél neki ágyba reggelit, vedd meg neki a kedvenc csokiját, ha van, vagy kedvenc könyvét, amit régóta szeretne. Ilyen kis apróságoknak mindenki örül. Segítsd a tanulásban. Csinálj neki sok meglepit, hogy érezze, hogy mellette állsz a bajban is. :)
2015. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindig viszek valamit mikor megyek hozza:)orul is neki. De 3 honapja meg a csokig sem jutottunk el. azt sem eroltetem. kb 4szer probaltam a csokot de nem akarta. mindig mutassa a fejevel hogy ne csinaljam es nez nagy szemekkel s olyankor hozzam buj es en meg szorosan olelem.es ilyenkor mikor az arcara nezek latom hogy nagyon konnyes a szeme. es akkor en mindig kitalalom hogy csinaljunk valamit. :) de egesz napokat nm akar kimenni a szobajabol. ma meg mebeszelem a szuleivel hogy engedjek meg hogy atmenjunk hozzam es ott aludjon.
2015. nov. 8. 08:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Na mi lett azóta?

Egyébként nagyon rendes dolog ez tőled, hogy így kiállsz mellette, és nem hagyod el, kitartasz. :)

2015. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azota az tortent hogy minden nap atmentem hozzajuk es sokat voltam vele. aztan azutan tobbszor is elmenttunk ketten otthonrol setalni amit eddig nm tudtunk. volt olyan is hogy egyedul feljott hozzank. de csok meg semmi mas nm volt meg. :) es sokszor monja hogy mar jobban erzi magat. :)
2015. dec. 12. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!