Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy állásinter...

Volt már olyan hogy állásinterjún beszóltál a hr-esnek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az interjúztatóval szemben ülve derült ki, mi is a pontos munka. Adatszerzés, mások anyagi lehúzása, avassam be a barátaimat, családtagjaimat is. Ilyen MLM alapú ügynöki munka. Akkor lett igazán bűzlő, amikor kérdezgette kapcsolatban élek e, dolgozik e az anyám, és mennyi barátom van... Akkor felálltam és közöltem, hogy semmi pénzért nem leszek patkány a szeretteimmel.
2021. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem szóltam be neki,ilyesmi soha nem történt egyik felvételimkor se,viszont mindig megmondtam az igazat.Igazából azért is,hogy ne vegyenek fel,de közben otthon eltudjam mondani otthon hogy én megpróbáltam,ami igaz is,így még otthon se kellett hazudnom.
2021. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer. Kérdezett valami annyira butát, hogy a szűrőm kikapcsolt és egy csak úgy kicsúszott egy szarkasztikus válasz. (Általában igyekszem a nyelvemre harapni, de akkor nem sikerült.)
2021. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!