Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek véletlen, hogy az...

Szerintetek véletlen, hogy az állásinterjú szobában, az egyik kis szekrényen volt összekeverve egy Rubik kocka, én meg kiraktam, amíg vártam?

Figyelt kérdés

Szóval, bekisértek a helyiségbe, ahol az inerjú volt. Mondták, hogy pàr perc türelmet kérnek. Én meg észrevettem, hogy van egy Rubik kocka a polcon, ki is raktam. Szerencsére ismertem a módszert, hogy hogyan kell.

Szerintetek véletlenül volt ott, vagy direkt rakták oda?

Szerintem direkt volt ott.

Biztos nem tettem azzal rosszat, hogy kiraktam. :D Lehet ez miatt kapom meg az állást :D



2021. jan. 29. 02:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hr-esek mindenre kepesek 😅 Milyen allas am? Majd mesélj
2021. jan. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha szolgat keresnek,nem vesznek fel.
2021. jan. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy nem tetszik nekik, kérés és engedély nélkül hozzányúl tál ahhoz, ami nem a tiéd.
2021. jan. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem az szerintem, kreativitásodat is megmutattad így. Egyszer voltam egy á.interjún, és észrevétlenül figyeltek, mit teszek/nem teszek, amíg vártam az interjúra: én nem tettem akkor semmit sem.
2021. jan. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezeknél már sosem lehet tudni. Szórakoznak az emberrel, sosem tudhatod, mikor mi a jó.
2021. jan. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Idegen helyen nem illik kerdes nelkul mas dolgaihoz nyulni.
2021. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Túl sokat látsz bele és lehet, hogy pont az nem fog nekik tetszeni, hogy idegenként öszetapizod a dolgokaikat.
2021. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szándékosan hagyták ott összekeverve és pozitívum, hogy hozzányúltál és eredményes is voltál.


Nyilván olyan ember képét látják így benned, aki magától észreveszi, mi a probléma, megpróbálja megoldani, ráadásul sikeres is volt. Nem csak ül a fenekén, hogy "nem szóltak", "hivatalosan nem tudok róla", "ennyi pénzért jogom van hülyének lenni", "nem tartozik a munkakörömbe" stb. Ilyen utóbbiak egy állami hivatalban lehetnek alkalmasak, de versenyszférában olyan a jó, mint amilyen te vagy.

Megjegyzem: ha szándékosan rakták ki, még az is pozitívum lett volna, ha csak 1-2 oldal raksz ki, vagy jobban rendezett lesz, mint a kezdetén. Tehát látták volna, hogy törekedtél megoldani a problémát, még ha pont ezt nem is sikerült.

2021. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fordítva: Kibírod-e hogy ne nyúlj a dolgokhoz bármennyire is izgatja a fantáziád.
2021. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

- Nevezze meg az egyik hibáját!

- Őszinteség.

- Nem gondolom az őszinteséget hibának.

- Nem érdekel, miről mit gondol.

2021. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!