Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a szerencsésebb? Én vagy...

Ki a szerencsésebb? Én vagy az exem?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem már az exem, de még mindig van egy harag bennem iránta. Nekem szidta az exeit, hogy mennyire elviselhetetlenek voltak, milyen nagy k.....k, mégis gratulál nekik a házasságukhoz, a gyerekükhöz stb. Engem átvert és kihasznált, majd otthagyott 4 hónap járás után. A szakításunk után rá fél évre összejött egy másik nővel, akit teherbe ejtett, bár nem tudom hogy, velem mindig gumit használt mert véletlenül se akart teherbe ejteni, és 4 hónap után el is vette, és azóta a gyerekük is megszületett már. Szép nagy házban is élnek együtt. Azóta már nekem is van párom, de én meg a párommal még sehová nem haladtam, csak együtt járunk, az exem meg már mindent megtudott teremteni egy jó élethez, látszólag.
2021. nov. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

...és majd megüt a guta.

A nőknél az a baj, hogy nem tudják elengedni az exeiket és folyamatosan nyomon követik az életüket még hosszú évek múlva is....

és dühöngenek.

2021. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan o ha te azota is vele foglalkozol.
2021. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látszólag ő, nyilván.

Később fordulhat a kocka. Senki sem tudja mit tartogat számára a jövő.

Valószínűleg jómódú a felesége, ez már elég indok a gumihasználat mellőzésére, hiszen, ha jön a gyerek, ahogy jött is, nem fognak szűkölködni.

2021. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Nem a nők, hanem vannak ilyen emberek.Pont a felnőtt párkapcsolat rovatban írt egy nő, hogy a férje állandóan az exe facebook storyját nézegeti.Na az se normális.
2021. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem a nők, hanem vannak ilyen emberek...


...akiknek a 99,9 %-a nő!

2021. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Dehogy.
2021. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!