Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy próbálom...

Miért van az hogy próbálom kerülni a konfliktusokat és segíteni mindenkinek de mégis kibeszélnek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember a kisujját nyújtja a karja kellene neki. Egyébként meg az embert mindig mindenért kibeszélik mindegy, hogy jófej vagy nem. :D
2021. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Negatív tulajdonság a konfliktuskerülés. Nem menekülhetsz örökké a problémák és a konfliktusok elől.

A legtöbb embert kibeszélik sajnos. Ez van. Nem kell ezzel foglalkozni, mert csak magadat teszed tönkre ezzel. Amit a hátad mögött mondanak az nem tartozik rád.

2021. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos veled is előfordult már, hogy kibeszéltél másokat, hát pont ugyanezekért beszélnek ki téged is. Az ember ilyen. Teljesen felesleges extra segítőkésznek meg hasonlónak lenned, nem múlik rajta semmi.
2021. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a túlzott segítőkészségtől alantas, alárendelt, tekintélyvesztett leszel. Ha mindig másokkal foglalkozol, az lesz a benyomás, hogy szükséged van rájuk, ezért bármit megtehetnek veled.
2021. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Többen mondták h túl kedves vagyok ne legyek ennyire az
2021. nov. 12. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne legyél túl kedves. Valamiért taszító. Sajnos én is ilyen voltam, a lelkemet kitettem azért, hogy szeressenek, ott segítettem, ahol tudtam, és nem vettek semmibe. Nagyon igazságtalannak tartottam. Aztán elkezdtem kívülről figyelni magam, és rájöttem, hogy egyszerűen sok vagyok.

Most sem vagyok undok vagy rosszindulatú, inkább pozitívan semleges. A kedvességet, segítőkészséget azoknak tartogatom, akikről tudom, hogy ugyanezt vissza is kapom tőlük. Az eredmény egyrészt az, hogy többen kedvelnek, mint régen (most se mindenki), másrészt pedig, ami fontosabb, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mert nem pazarlom az energiámat olyanokra, akikre felesleges.

2021. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal, hogy kerülöd a konfliktust az ellenkezőjét éred el. Van, aki úgy barátkozik, hogy beleköt a másikba.. amúgy valamilyen szinten mindenki kibeszél mindenkit.
2021. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél talpnyaló😉
2021. dec. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!