Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonéves lányoktól kérdezem,...

Huszonéves lányoktól kérdezem, hogy zaklatásnak veszik-e, ha autóból egy húszas srác rájuk villog vagy dudál nekik?

Figyelt kérdés

Átmenetileg egy elektromos autót vezetek, amiben van egy gomb, ami ilyen vicces dudáló hangot ad ki (nem hangos), hogy a gyalogosok meghallják, ha szűkebb utcán mögöttük megyek. Dugóban állva villamosra várakozó lányok figyelmének felkeltése érdekében párszor bevetettem és volt egy-két mosolygós arc.

Én ettől nem azt várom, hogy a csaj bepattanjon a kocsiba vagy csalja meg a paliját velem, egyszerűen jó érzés mosolyt csalni szép lányok arcára és ennyi a szándékom.

24 éves srác vagyok, de olvastam olyan véleményeket, illetve hölgy ismerőseim is mondták korábban, hogy mennyire gáz, ha dudálnak nekik stb. Ha tényleg ennyire rossznéven veszitek, akkor nyilván nem csinálok ilyet, de az én tapasztalatom idáig az, hogy inkább mulatságos, mintsem zaklatás. Hogy álltok ehhez?



2021. nov. 12. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó dolognak tartom. Semmikepp sem aranyosnak, vagy viccesnek.
2021. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
A zaklatásnak feltétele, hogy tartósan/rendszeresen történjen, így nem tartom zaklatásnak... de proli és bunkó dolognak igen. Semmi mulatságos nincs benne.
2021. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább ezzel fejezed ki azt, hogy egy tahó paraszt vagy.

"volt egy-két mosolygós arc."

Érthető, mert annyira gáz amit csinálsz, hogy inkább kínjukban el kuncogják magukat. Persze nem mindegy hogy melyik lány, milyen vérmérsékletű, valaki szimplán kiröhög, valaki inkább figyelmen kívül hagyja a baromkodásodat, de valaki lehet, hogy egyszer odaszól, hogy "a k. anyukádnak dudálj!"

2021. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2021. nov. 12. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Idegenek autójába nem szállunk be.
2021. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Iszonyú kellemetlen, ne csináld.
2021. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kínos.

Lehet azok inkább szánalom mosolyok voltak

2021. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetbe se lennék rá vevő.

22/f

2021. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1%

Attól függ mennyire drága a kocsid és mennyire jól nézel ki. A 435i cabrioval pl 10 lányból 9-nél siker van, itt hiába tagadják ;)

Amúgy ez valahol gáz is, hogy ennyire pénz központú lett a világ.

2021. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Rákerestem, azt hittem valami extra kocsi amit említesz. Ez csak egy BMW a rengeteg másik közül.

A munkahelyem környékén szoktak páran mászkálni GTR-től kezdve Maserattin át mindennel, nem annyira látom hogy tömegesen fordulnának meg utána az emberek. Én is csak akkor szoktam, ha irritálóan bömböltetik, és megnézem hogy mi baja van...

2021. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!