Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonéves lányoktól kérdezem,...

Huszonéves lányoktól kérdezem, hogy zaklatásnak veszik-e, ha autóból egy húszas srác rájuk villog vagy dudál nekik?

Figyelt kérdés

Átmenetileg egy elektromos autót vezetek, amiben van egy gomb, ami ilyen vicces dudáló hangot ad ki (nem hangos), hogy a gyalogosok meghallják, ha szűkebb utcán mögöttük megyek. Dugóban állva villamosra várakozó lányok figyelmének felkeltése érdekében párszor bevetettem és volt egy-két mosolygós arc.

Én ettől nem azt várom, hogy a csaj bepattanjon a kocsiba vagy csalja meg a paliját velem, egyszerűen jó érzés mosolyt csalni szép lányok arcára és ennyi a szándékom.

24 éves srác vagyok, de olvastam olyan véleményeket, illetve hölgy ismerőseim is mondták korábban, hogy mennyire gáz, ha dudálnak nekik stb. Ha tényleg ennyire rossznéven veszitek, akkor nyilván nem csinálok ilyet, de az én tapasztalatom idáig az, hogy inkább mulatságos, mintsem zaklatás. Hogy álltok ehhez?



2021. nov. 12. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kinézet számít pár millióból lehet sportkocsi kinézetet csinálni, nem egy ember van aki lepapíroztatta a beszerzett külsőt, aztán belerakott olcsóbb cuccokat. Az meg, hogy nem fog 300-al menni kit érdekel, úgyis sebességkorlátozás van.
2021. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zaklatásnak veszem, egyébként meg rohadt proli viselkedés, amivel csak magadat járatod le. Nem azért mosolyognak, mert tetszik nekik, hanem mert kib-szott szánalmasak az ilyen dudáló f.szfejek.
2021. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy oldalra néznék azt gondolva, hogy valami ismerősöd megy ott, vagy riadtan a lábamra néznék, nem léptem-e le szórakozottságból az úttestre és esetleg erre figyelmeztetsz. Én mosoly helyett általában összerezzenek a hirtelen zajokra, dudára (saját ismerőseidet sem ismerem meg autóban, mert mire kiheverem a duda miatti sokkot, már rég elporzott az illető 😅).
2021. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tahóság, és én nem mosolygok az ilyen embereken, hanem a "meztelencsigába léptem"- arckifejezést alkalmazom.
2021. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igyekszem a jövőben tartózkodni az ilyen viselkedésétől!
2021. nov. 13. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!