Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volán helyközi járatok nálatok...

Volán helyközi járatok nálatok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Encs-Miskolc szakaszon a következő történt. 10 perccel az indulási idő előtt buszmegállóba kimentem lakhelyemen. Utána nézem az órát idő van. Nem jön. Máskor is történt már ilyen biztos nagy a forgalom. Nézem a menetrendek.hu-n térképen hol jár. A térképen már el is ment és a szomszéd településen jár. XD 10-en álltunk a buszmegállóban. Valaki csak észre vette volna (mondjuk volt már olyan, hogy lassított, de nem állt meg)..

2021. nov. 13. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Borsod Volánnal járok én is, nem szokott gond lenni. Gondolom nem volt nagy forgalom, kevés volt az utas ezért gyorsabban haladt. Jelezd a társaság felé.
2021. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de ha nem tartják a menetrendet, ezzel az erővel lassan már fél órával előtte is kimehetsz a buszmegállóba aztán vagy jön, vagy nem.
2021. nov. 13. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Veszprém megye.

Amikor gimis voltam 35 km-t utaztam, nem volt túl sok busz, finoman szólva, de azok elég megbízhatóak voltak. Pontosan indultak, nemigen késtek, és a többségük, ha hamarabb értek oda, akkor az adott megállóban vártak az indulási idejükig. Volt pár lerobbanás, meg nem túl higiénikus busz, de különben rendben volt.

Most, egyetem alatt, kb. 40km-t utazok a megyeszékhelyre, a pontos indulás megvan, de sajnos késés is (dugók vannak a buszpálya körül, szóval ez nem a busz hibája), valamint arra is többször akad példa, hogy elzúg a busz a megálló előtt, mert pont hamarabb érük oda, és akkor nincs ott senki. Hazafelé menet viszont elég lepukkant buszokat kapunk, kész csoda, hogy működik némelyik..

2021. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!