Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Buszon (akár helyijáratos...

Buszon (akár helyijáratos akár helyközi járat), mindegy hova ülök le?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fogyatékosnak tűnő kérdés, de emberek közötti viselkedésben lehet tényleg van bennem egy kis fogyatékosság, és talán egy kis paranoia is, sokszor úgy érzem, hogy furcsán néznek rám. Ezért kérdezem, akárhova ülök le, pusztán emiatt senki nem nézhet furcsán rám és nem tesznek megjegyzéseket rám?

Huszonéves fiú vagyok


2019. máj. 26. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha a jegyen írja az ülés számát, akkor oda kell, de, ha nem, akkor mindegy.
2019. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehetőleg szabad ülésre ülj,ne pedig valakinek az ölébe. 😊😊
2019. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ha kevés a hely, és valaki mellé kell ülni, akkor megkérdezem, hogy leszabad-e ülni, és a válasz eddig mindig igen volt.
2019. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Odaülsz ahova akarsz, én is életképtelen vagyok am de ez màr túlzàs. Ülj a hàtsó ajtó közelébe. Én mindig azt csinàlom. Legalàbb könnyü lesz leszàllni.
2019. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, szabad a hely?

Válasz: Igen.

Te válaszod: Egy hangos Hejjj kurjantás. 😂

2019. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 2-3 ember utazik a buszon és nem ismerőseid akikkel beszélgetnél, ne melléjük ülj le.
2019. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!