Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki lefényképezett az...

Ha valaki lefényképezett az utcán, mennyire kell félni hogy visszaél vele?

Figyelt kérdés
Mondjuk sok nem látszott ki belőlem csak a szemem, mert maszkban, kapucniban voltam, de akkor is
2021. nov. 14. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mire használná?
2021. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Édes istenem, amikor a butaság rosszindulattal párosul...Rossz kombináció.
2021. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mit lehetne egy képpel - föleg ha még nem is látszik belöled semmi - visszaélni?????
2021. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehet egy utcán készült képpel visszaélni? Semmi ötletem sincs, ez hogy müködne!
2021. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Adatvédelmi szempontból nem járultál hozzá, hogy a képed nyilvánosságra kerüljön, ennek biztos tudatában van. Nem kell idegeskedni.
2021. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már ilyen, nem tudtam mire vélni. De tény, hogy nagyon rosszul esett nekem is.
2021. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondoltál már bele abba, hogy hány idegenek által készült képben vagy benne? utcán mikor csak sétálsz akarva akaratlanul benne vagy valahol a háttérben ha tudsz róla ha nem. Vissza éltek már vele? nem hiszem. Na ennyire.
2021. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van okod félni valamitől? Törvényt sértettél? Védett személy vagy?

Amikor Rómában jártam, egyszer akartam egy olyan szűkebb téren fotózni, ahol épp katonák voltak, nem a katonákat, csak nem tudtam másképp beállítani a képet, hogy ne kerüljenek bele. Odajött valaki, és megkért, hogy töröljem a képet, ha fotóztam. Sajnos csak pár napot voltam ott, és nem tudtam oda visszamenni úgy fotózni, hogy ne legyenek ott, így azt a helyet nem tudtam a maga szépségében megörökíteni.

2021. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem egyet én sem ezekkel az önjelölt "David Attenborough"-kkal.
2021. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!