Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben a kapcsolatban én...

Ebben a kapcsolatban én lennék a bántalmazó?

Figyelt kérdés

Bár szeretem a barátomat, de mostanában kicsit úgy elbizonytalanodtam magamban. Eleinte a barátom azt hangoztatta mennyire kedves vagyok hozzá, mint soha egyetlen exe sem korábban. Ráadásul még a szex is velem a legjobb állítása szerint. De mostanában nincs velem megelégedve, és azt mondja rosszul bánok vele. Sokszor megígér dolgokat, amiket utána nem tart be. Ezt többször is szóvá tettem neki, és ebből alakultak már ki veszekedések is közöttünk.

Már még valamikor az is bánt, ha a telefont nem tudom neki felvenni, mert épp dolgom volt. Ha ilyenkor egyszer nem veszem fel a telefont, akkor utána már nem hív fel, de nekem se veszi fel a telefont. Ilyenkor azt mondja, felkellet volna vennem akkor a telefont, mikor hívott.

Nem lehet vele semmit sem megbeszélni, ne szóljak neki bele a dolgaiba, ha a haverokkal akar sörözgetni egy nap, akkor az jár neki.

Volt már hogy megkérdezte miért vagyok messengeren, mikor megbeszéltük, hogy ma már nem leszek fent. Ilyenkor megkérdezi, hogy bepasiztam-e.

Azt mondja ne nézzem a rabszolgájának, mert nem az, és hogy mostanában kiábrándító a viselkedésem, mert mindent szóvá teszek. Eleinte jobban viselkedtem, mikor nem szóltam semmiért semmit.

Teljesen össze vagyok zavarodva, és már magam sem tudom mit gondoljak.


2021. nov. 17. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan nem látok semmiféle kapcsolódási pontot, egészségesen vállalható jövőképet köztetek.


Valamelyikőtöknek már szakítania kellene. Együtt éltek vagy csak együtt jártok? Ki mennyire elfoglalt a munkájában, vagy a családi kötelezettségeit illetően? Hány évesek vagytok?

2021. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

ez a mindent szóvá teszel dolog azért elgondolkodtató.

miért teszed ezt, ha tudod, hogy negatív játszmát szül?


a pali meg úgy van vele, hogy őt piszkálod, vagyis nem szereted de messengeren meg fenn vagy folyamat, hogy alakítgatsz vmit sunyiba.


de tudod, nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél...

2021. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mikor megkérdezem tőle, hogy szakítani szeretne, akkor azzal jön, hogy ő mennyire szeret, meg hogy mi velem nélküle, mert az exeim sokkal rosszabbak voltak hozzám, mint ő .
2021. nov. 17. 21:25
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

3. de ez meg egyértelműen játszma kérdés a részedről.

ilyen szinten nem szorítanád sarokba, ha szeretnéd és tisztelnéd.

pont ez ilyenek miatt gyanakszik mikor egész nap a messengeren lógsz.

2021. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ő a bantalmazó.
2021. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem lógok egész nap a messengeren, mert dolgozok is, és akad dolgom itthon is. De előfordult már egy pár alkalommal hogy fent voltam, de olyankor is csak videókat néztem rajta.
2021. nov. 17. 21:31
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
El sem olvastam, olyan hosszú! De egyértelmű, hogy te vagy a bántalmazó!
2021. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy messengeren is folyamatosan beszélünk egymással írásban. Mindig tudja hol vagyok és mit csinálok.
2021. nov. 17. 21:38
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt nem is igazán ez a kérdés, hogy bántalmazó e vagy te vagy ő...inkább a kapcsolat minősége az ami kicsit szar, de egyébként ezek elég gyakori problémák egy kapcsolatban mostanság.
2021. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Volt nekem is ilyen pasim. "Úgyse találsz jobbat nálam!"

Ja, hála istennek, ennél csak jobb létezik... -_-

Erőszakos, féltékenykedő, téged kontrollálni akaró kecseg, aki visszavetít rád mindent, és ettől elveszíted az önbizalmad.

Rázd meg magad!

Ja, és egyet csak tudj, van az a régi szép mondás, hogy mindenki magából indul ki. A féltékenykedő pasi ott csal meg, ahol tud. De persze az más...

Hagyd el, jobban jársz.

2021. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!