Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy éreztessem vele hogy nem...

Hogy éreztessem vele hogy nem akarom lerázni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy személlyel, pár nap beszélgetés után át is mentünk más platformra. Első nap egész estéig beszéltünk. Utána másnap nekem jött egy baromi rossz időszak. Körülöttem történt valami, nem akarom részletezni, de a lényeg hogy nagyon nagyon odavoltam lelkileg. De szerencsére 1-2 hét alatt minden rendbe jött. De mivel én a sírás szélén álltam minden egyes nap, volt hogy sírtam is, így hát nem voltam jó beszélgető partner. Akárhányszor írt, megmondtam neki hogy mi a helyzet, és megkértem hogy most ne beszéljünk, meg hasonlók. De lehet hogy neki ez úgy jött le hogy le akarom rázni, mert nem is 1x történt ilyen. Persze kedves volt, megértette. Csak most érzem hogy nem jó már a dolog. Akkor is rákérdezem, meg mondtam is neki hogy tényleg ez van, nem lerázni akarom, de hát ennyi ismeretség után az ember nem feltétlen tudja mit gondoljon a másikról. Most már napok óta nem beszéltünk, lehet hagynom is kéne a dolgot? Esetleg később rápróbálni?


(NE tegyétek át másik kategóriába moderátorok, pontosan tudom melyik kategóriába raktam, ebbe is való.)


2021. nov. 17. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Ige, ez lehet hogy most aktualitását vesztette. Ha később újrapróbalod... Azzal sem veszítesz semmit.


28/F

2021. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy mi van, úgy tűnik meg is értette. Akkor hol a baj?

Ha elhitte akkor elhitte, ha nem, akkor ezen úgysem változtatsz, hisz te mondtad hogy alig ismeritek egymást. Egyedül magadnak próbálsz bizonyítani, nem neki. Szedd össze magad, ha sikerült, és újra 100asnak érzed magad, akkor keresd meg. Addig meg próbálj nem sírni a rágóreklámokon.

2021. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az a típusú ember vagyok, hogy bármikor, bármilyen nyűgjét, depijét meghallgatom valakinek, viszont ha leráz azzal, hogy nincs kedve beszélgetni, úgy élem meg, hogy nem bízik bennem, nincs szüksége rám. Tudom, és nyilvánvaló, hogy a legtöbb embernek idő kell kibontakozni, bizalmat kiépíteni... Ellenben azt tapasztaltam, hogy akikkel átugrottuk ezeket, és nagyon hamar sikerült szinte teljesen nyitni a másik felé, sokkal tartalmasabb, mélyebb beszélgetések voltak, és barátság is többször alakult ki a nagy összhang miatt. Azért egy próbát megér később, hátha ő nem így gondolkodik, de nálam biztos veszett ügy lenne.
2021. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!