Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki hisz olyan összeeskü...

Ha valaki hisz olyan összeesküvés elméleteknek, miszerint a COVID-19 egy laboratóriumban, ember alkotta vírus, amit ráengedtek a társadalomban hogy a világgazdaságot megváltoztassák, megtizedeljék a népességet, miért nem oltatja be magát? Nem értem.

Figyelt kérdés

Először is oltásperti vagyok.

Hallottam olyan oltáselleneseket, akik arra hivatkoznak, hogy ez egy nagy összeesküvés. Én ezt értem hogy elhiszik, de akkor miért nem oltatnak azonnal? Hisz ha ez egy világméretű összeesküvés, az oltatlanok vannak a legnagyobb veszélyben. Ugyanis akkor ők a józan gondolkodású lázadók, az oltottak pedig a birkák. És ha valóban emberkísérlet, akkor nyílván az oltottakat, a bírkákat hagyják életben, mert ővelük lehet társadalmat építeni, őket lehet irányítani. Viszont az oltatlanok önfejűek, makacsok, most sem hallgatnak a társadalomra, akkor velük mit lehetne kezdeni?

Nem hiszek az összeesküvés elméletekbe, de ha ez egy összeesküvés, akkor szerintem mindenképp az oltott "birkákat" hagynák életben....


2021. nov. 20. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők ezt szerintem teljesen fordítva gondolják mint ahogy leírtad.
2021. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

Szerintül először a vírussal akartak kiirtani minket (lásd tavaly tavaszi kérdések-válaszok), majd amikor bejöttek a vakcinák, akkor már azokkal.

Szerintem meg ha valaki ki akar irtani, az ki is fog, nem csak maszatol, mint most :)

2021. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1#-es: Értem én ezt, csak nekem nem jön ki a logika. Ha ez egy kísérlet, az oltottak a jófiúk, a "birkák", akiknek ha valamit mondanak akkor azt megteszik nekik. Az oltatlanok a lázadók. Ha megnézel bármely posztapokaliptikus filmet, vagy belegondolsz, az aktuális vezető hatalom mindig azokat az embereket szerette, akik bólogatnak minden szavukra, befolyásolhatóak. Itt ha kiírtanák az összes oltottat, maradna nekik a fegyelmezetlen, oltatlan banda, akiket nem tudnának kordában tartani.
2021. nov. 20. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak ez lehet az oka annak, ha valaki nem akar oltatni, 100 féle összeesküvés elmélet kering, én például egyáltalán nem vagyok oltáspárti (természetesen a jelenlegi kísérleti vakcinára gondolok) de nem gondolom, hogy egyáltalán ránk engedtek volna bármilyen laborban kifejlesztett halálos vírust is.

De ha valaki azt gondolja, hogy mindez így történt, és nem akar oltatni, annak bizonyára az lehet az oka, hogy attól függetlenül nem látja értelmét, hiszen a statisztikák nem mutatnak olyan fokú eltérést, ami elgondolkodtatná az embert, hogy itt valami valóban nincs rendben,szóval az ember csak találgatni tud, mert ugyebár az egyértelmű, hogy nekünk senki nem akar jót.


Ha ti, agyon oltott birkák lennétek a „győztes csapat” ,veletek ugyan mégis mihez lehetne kezdeni…hiszen már most rengeteg mellèkhatás tapasztalható,amikor a legtöbb ember közületek csak 2 oltáson van túl,sok olyan oltott van,aki már most munkaképtelen,hiszen kénytelen orvosról-orvosra járni, mert mindenféle egészségügyi bajt okozott neki a vakcina, nem beszélve azoknak a számáról, akiknek majd az elkövetkezendő három-hat hónapon belül jönnek ki a nyavalyák.

Az a helyzet, hogy egy oltottnak addig van nagy szája, amíg bele nem fut egy olyan injekciós tűbe,amiben nem placebo lesz.

2021. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Azt kellene felfogni, hogy senkinek sem számít az élete, sem az oltottnak,sem az oltatlannak.

Mindenki megy a levesbe.

Egyik csoportra sincs szüksége a világhatalomnak.

az apád család, akik vezetik a világot, azoknak nincs szüksége több 1 milliárd rabszolgàra.

Elképzelhető, hogy meghagynak majd bizonyos számú embert, de azt nem most fogják kitalálni, hogy kik legyenek azok.

2021. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

5#

*pár család

2021. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Igazabol a reptoidok ellen keszult a virus amit az 5gvel probaltak kiterjeszteni a vilagra. Sajnos hiba csuszott a szamitasokba es mas fajokat is lebetegitett, koztuk az embert is. Ezutan megprobaltak a kulondozo orszagok ellenanyagba ultetett mesterseges intelugenciat kesziteni ami kiiktathatja a retoidok urbazisanak fedelzeti kompjuteret es kozbe vedi a hordozo humanoidot, de ez is kudarcba fulladt.. Mara vedtelenek lettunk az urbol jovo veszelyeknek es mas civilizaciokat is veszelybe sodortunk. Valoszinuleg torlik a Foldet
2021. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4# -es: Értem én ezeket a félelmeket is, az egy más kategória. De akkor azt te is elismered hogy ez az összeesküvéses ember írtásos elmélet sántít?

Nyilván még ezer más félelem van az emberekben az oltások miatt, de talán ez a leggyakoribb.

A korona vírus vakcinát 20 éve fejlesztik amúgy.

2021. nov. 20. 16:45
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"már most rengeteg mellèkhatás tapasztalható,amikor a legtöbb ember közületek csak 2 oltáson van túl,sok olyan oltott van,aki már most munkaképtelen,hiszen kénytelen orvosról-orvosra járni, mert mindenféle egészségügyi bajt okozott neki a vakcina, nem beszélve azoknak a számáról, akiknek majd az elkövetkezendő három-hat hónapon belül jönnek ki a nyavalyák."


Tudsz esetleg számokat, tanulmányokat, adatokat mutatni erről? Mert oké, a konteó-oldalakon ezek mind szépen le vannak írva, hogy csak kopizni kelljen, még gondolkodni sem. De van valami szám is a "rengeteg" jelző mögött? És most nyilván jön az, hogy ha azt mondom, hogy a nyilvános adatok épp az írásod ellenkezőjét támasztják alá, hogy mert azok hamisak, agymosott vagyok, meg ilyenek. Szóval köszönjük a konteóbullshitet, valami értelmes gondolatod is van?

2021. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fun fact 2 oltással a kórházból írok oxigénre kötve.

Nem nyert az oltás.

2021. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!