Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A börtön miértjét hogyan kell...

A börtön miértjét hogyan kell igazán felfogni? Egyfajta út a tanulás felé aki kér ebből az életből? Kapcsolatok, máskor mit érdemes máshogy, ilyenekre gondolok.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elgondolkodtam a dolgokon amikor dugóban láttam egy rabszállítót, volt akinek fel volt láncolva a keze is figyelgettem őket, lehetett olyan fiatal az egyik mint én, ha nem fiatalabb. Bennem úgy fogalmazódik meg ez az egész hogy van aki nem kér a nélkülözésből, leszarja a gyári munkát és inkább vállal, de ez egy ördögi kör.
2021. nov. 20. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyd ezt a gondolkodást, nyilvánvalóan nem neked való.
2021. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én sok mindent elkövettem már eddigi életemben,amiért letöltendő járt volna,mégis sikerült elkerülnöm.Szóval szerintem csak attól függ,legalábbis számomra attól függött hogy mennyire szerencsés az ember.Magyarul csinálhat az ember akármit,a lényeg csak az hogy ne bukjon le,vagy le is bukott,akkor jó legyen a beszélőkéje.
2021. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
#2 a neved sokmindent megmagyaráz te kóros hazudozó.
2021. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a gyári munka létezik ám a világon. Tanulni kell, lehetőleg olyat amire van piacképes kereset és volt is meg lesz is a jövőben és akkor tudsz normális életkörülmények között élni.


Ezt nem csak a bűnözésből lehet elérni.


börtön szerepe az, hogy a társadalomra káros, beteg embereket kivonja és elzárja. Sokan vagyunk a bolygón, sok a debil, gyilkos, megborult elme. Ezeknek nincs helye az átlagemberek között.

2021. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem érted a dolgot. Nem önkènt mennek a böribe az emberek.

A tanulás ott egy lehetőség nem kőtelesség.

A böri célja nem is tanitás arra van az iskola. A cél itt elsősorban a társadalomra veszélyes elemek kivonás a társadalomból.

nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!