Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak megmondom az...

Ha egy lánynak megmondom az "őszintét", akkor elvágtam magam nála?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy gyönyörű arcú, magas, szőke, mosolygós lányt. Gondolom napi 100-an betalálják csak interneten(elég sok követője is van, insta, tiktok stb).

Ha egy ilyennek elmondod neki hogy mennyire bejön akkor vége is? Besorol a többi közé és kész?


2021. nov. 21. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolati kérdés, ne helyezzétek át modik.
2021. nov. 21. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha ki tudsz tűnni a többi közül akkor nem
2021. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Az esetek 99%-ában igen.
2021. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az már azelőtt megtörténik, attól függ, hogy te ki vagy. :))

Észrevettem, hogy legyen akármilyen szép vagy legyen sok követője a csajnak, ha te rakod be előbb a barátzónába akkor a kezedben van. Ez mondjuk egy csúnya manipuláció, én általában mindenkivel kedves vagyok, inkább barátkozok, nem flörtölök először, lehet ez a szerencsém 🤷‍♂️. De nyilván ahhoz kell a csaj felől egy kis vonzalom, különben levegőnek néz.

2021. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
En mar megtanultam h nem nyilunk meg csajnak meg nem mutatjuk ki tulsagosan h odavagyunk. Marmint amig nem komoly mert nagyon lecsokkenek az eselyek 😀 csak jofejnek kell lenni, megnevettetni, finoman odaszurkalni, kicsit foglalkozni vele aztan sodrodni es hagyni h radkattanjon 😀
2021. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!