Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik már kétszer oltattak...

Akik már kétszer oltattak covid ellen, és most már nem szeretnének, mi lesz velük megítélés terén?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy most van egy várakozás, több olyan ismerőstől hallottam, aki kétszer oltatta már magát, hogy köszöni, ő már nem kér harmadikat.

Előbb-utóbb a védettségi kártyájuk nem lesz érvényes, és olyan lesz, mintha egy oltást sem kaptak volna?



2021. nov. 22. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
akkor nyisd ki a szemed. CSak a vak nem látja , hogy baj van..
2021. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Olvastam én is igen.
2021. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Én nem akarok harmadikat, mert a világsajtót is nézem, hogy pl a CDC mit ajánl, nem csak azt, amit Cili mama.


Ha kínaival oltottak volna, akkor viszont mennék.

2021. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Az oltás teszi tpnkre az immunrendszert és mutálja a vírusokat. Az oltás miatt van egyre több beteg!!
2021. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

Olvastam egy cikket 1981-ből Mitterrand az akkori francia elnök tanácsosának valamilyen levelèből.Az egyik ismerősöm osztotta volna meg, de nem tudta, ugyanis addigra törölte a cenzùra a cikket!De megszereztem máshonnan.

A cikk a jövőbeni nèpessèg szabályozásròl szòl!A leìrtak kisèrtetiesen hasonlìtanak arra, ami ma zajlik.A covid egy lètező dolog, de nem a vìrus a lènyeg, hanem a fèlelemben tartás, a rettegès.Ès persze elhitettèk, hogy megvan a gyògymòd, ès ez az egyetlen mòdja, hogy megakadályozzák a vìrus terjedèsèt!Ezt a dumát már sokszor hallottam, olvastam manapság!Na ez a lènyeg! Mert azt ìrta, az emberek maguktòl rohannak majd a vágòhìdra!Az emberi intelligencia magátòl vègzi majd a dolgát ès nem kell tenni semmit.Valòszìnűleg nem teljesen úgy alakult a terv ahogy akarták, ezèrt pròbálják minden eszközzel, zsarolással, erőszakkal kènyszerìteni!Persze valòszìnűleg azèrt kènyszerìtik, annyira èrdekli őket a 8milliárd ember egèszsège!

2021. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

A vèdettsègi kártyájukbòl egy nagy tábortüzet kellene rakni!

Az emberek nem tartoznak semmivel azoknak akik mocskos zsarolással,kènyszerìtèssel akarnak uralkodni rajtuk.Az ember szabad èletre született!!!!!!!

2021. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden ország hasonló forgatókönyv szerint cselekszik. A háttérhatalom (az új világkormány) diktálja a cselekvési tervet. Két lényeg van:1, félelemben tartással érik el a céljukat. 2, A Föld népességének csökkentése minden módszer lehetséges.

Ha nem nézed a fősodratú médiákat, akkor kevésbé fogsz rettegni, ha kimész az emberek közé!!!

2021. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!