Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáznak tartjátok, ha valaki...

Gáznak tartjátok, ha valaki olyan ruhát visel (pl sportöltözet), aminek az anyagán kidomborodik a mellbimbója? Más a megítélésetek hétköznapi viselet esetében?

Figyelt kérdés

Én alapvetően közönségesnek és gusztustalannak érzem azt magamon, ha az utcára úgy kell kimennem, hogy olyan ruha alá nem veszek melltartót, ami erre nem alkalmas és emiatt pl nem csak a mellem formája látszik, hanem a mellbimbóm is. Az átlátszó ruhákról ne is beszéljünk.


Viszont a legjobb sportmelltartóimban nincs szivacs és hiába szorítanak jól le (azt szeretem bennük a legjobban), szépen szólva látszik benne, ha fázom edzés közben. És átüt a pólómon is, ha nem fekete az anyaga. És emiatt mindig furán érzem magam, félek, hogy esetleg megbámulnak a teremben vagy beszólnak miatta valami perverzet, mert túl közönséges, vagy ugyanúgy gondolnak erre is, mint a hétköznapi viseletként hordott darabok esetében (amit megértek), hogy ízléstelen. Sajnos az elasztikus anyag alatt a tapasz is látszik, szóval annyira nem jó megoldás.


Nem szívesen válnék meg tőlük, mert tényleg sokkal kényelmesebbek, mint bármelyik szivacsos, jó az anyaguk, ráadásul nem olcsók (akkor még nem tudtam, hogy lesz ilyen baj) és szettben voltak a nadrággal. De nem tudom, mit gondol erről más, hogy jobb-e, ha legyűröm ezt a parát, mert teljesen elfogadható vagy tényleg ne csináljak magamból bolondot és inkább csak az alá vegyem, amiben nem látszik...


2021. aug. 20. 11:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
20%

Ez a legszebb, amit láthat az ember.

Tényleg: az orrod miért nem takarod el?

Az sokkal kevésbé szép.

2021. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
#1 de épp ez az, hogy nem akarom, hogy bárki rajtam élvezkedjen meg nyáladzzon azért, mert a testem sport közben úgy reagál, ahogy. Nem akarom, hogy megbámuljanak miatta és ebben az esetben a jó értelemben vett felfigyelés is rossz, zavaró.
2021. aug. 20. 11:12
 3/41 anonim ***** válasza:
28%

Akkor vegyél olyan ruhát, ami az alakodat is elrejti, meg esetleg még az arcodat is, mert azon is lehet gyönyörködni.

Például burkát, azt erre találták ki.

Lehet nálunk is kapni.

2021. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
32%
Akkor is élvezkedni fogunk rajtatok, ha kötött garbót vesztek fel. Ezt hívják szexuális vonzalomnak.
2021. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk tényleg nem értem, hogy miért baj az, ha valaki tetszik sok embernek.

Mennyi embernek az a baja, hogy nem tetszik senkinek...


Szerintem a rossz nevelésnek köszönheti ezt.

Csakhogy egy felnőtt az képes felülbírálni a rossz nevelést, ha tényleg eléggé felnőtt.

2021. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy mikor 80-100 kilós súlyok vannak a nyakamban és próbálok koncentrálni, nem azt akarom látni a szemem sarkából, hogy engem méregetnek meg az egyik legintimebb testrészem. Ennyire rohadt egyszerű.
2021. aug. 20. 11:25
 7/41 anonim ***** válasza:
66%
De nem fogjátok fel, idióta kandúrok, hogy az ember nem vágyik állandóan a ti "kitüntető" figyelmetekre, sem hódolatotokra, nem akar nektek tetszeni, hanem csak magában lenni, edzeni, létezni?
2021. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom mit képzelsz magadról, hogy talán csak neked van mellbimbód, és ha a ruha anyagán kidomborodik, akkor rajtad fog mindenki élvezkedni? Nagyon el vagy tévedve... Vagy te pontosan te magad vagy perverz, és azt gondolod más is úgy működik, mint te.

Tudod, mindenkinek van mellbimbója, legyen az férfi, nő, a férfiak pl egyáltalán nem hordanak melltartót, hogy elfedjék a bimbójaikat! (Kivétel a ferde hajlamúakat, de azt most hagyjuk.)

Szóval tömködheted szivacsokkal, úgyis mindenki tudni fogja, hogy van mellbimbód!


Az átlátszó cuccokra tett megjegyzésed volt egyedül értelmes a kifejtésedben, na az valóban alpári. Pont úgy mint amikor a sok tejcsárda köldökig kivágott blúzokban és pólókban feszít, persze alatt szoros és mellbimbót abszolút rejtő melltartókkal. Ezek azt hiszik fel vannak öltözve, közben kilóg a fél csöcsük. Na ez közönséges!

A nem áttetsző anyagokon kidomborodó mellbimbó az nem.

2021. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek van, de farka is van minden férfinek és az speciel kifejezetten undorító, mikor úgy himbálódzik boxer nélkül, hogy kb vizuális fertő. Ezért viszolygok ettől, mert félek tőle, hogy más szemében ez is ez a kategória és nem szívesen látná egy idegenét egy nívós helyen.
2021. aug. 20. 11:31
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Veszel sebtapaszt, leragasztod és problem solved.
2021. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!