Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak hajléktalan nők?

Vannak hajléktalan nők?

Figyelt kérdés

Jobban belegondolva Én még nem is láttam hajléktalan nőt. Pl sose jött oda még hozzám az utcán nő, hogy adjak már neki pénzt buszjegyre..


Vannak egyáltalán? Ha igen, akkor ők így el vannak 'bújva' a külvilág elől?!


Illetve ha vannak, és mondjuk teherbe esik - gondolom terhesgondozásra stb nem járnak- kiadják nekik a babát? Ha nem, hova kerülnek?


2021. nov. 22. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Vannak, de kevesebben, mint a pasik, és rejtettebben jelennek meg.
2021. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, egyébként Én is erre gondoltam, hogy ha valaki fiatalabb korában kerül ilyen szomorú helyzetben, Ő elmegy és pl árulja a testét, ezáltal lesz lakhatása. Ilyen szempontból azért a nőknek 'egyszerűbb' a helyzete vagy hogy mondjam, mert egy végső megoldás mindig ott van, míg a férfiaknál azért ez nem feltétlen mérvadó, annak ellenére, hogy tudom, vannak férfi prostituáltak is. :/


Köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 23. 08:14
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

12

Megnézném ki fizet egy hajléktalannak szexért...

2021. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy amíg nem esik teljesen bele ebbe a helyzetbe, addig egyből 'beleugrik' a másikba.

Tehát még nem egy 10 éve hajléktalan nőről beszélek, hanem pl akit tegnap tettek ki az albiból

2021. nov. 23. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!