Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt szinte 'csak' pszichés,...

Itt szinte 'csak' pszichés, mentális problémákkal küzdő kötekedő, problémás egyén van?

Figyelt kérdés
Nem csak nalam vettem észre de több kategóriában is. Itt élik ki magukat? Egy ép kéz láb választ nem tud vagy nem hajlandó írni, de ez, hogy kotozkodjon, bunkozzon az nagyon megy. Ha nem tetszik neki egy ki írt kérdés nem kötelességem válaszolni miért nem lapoz? Ezt élvezi? Máshol is ilyen lehet (vagy ott épp el van nyom a és kuss neki???) az ilyeneket egyáltalán a moderátor hh engedi?) Most biztos jelenteni fogják páran ezt a ki írt kérdésem szokás szerint, de nem értem egyesek egyáltalán ezt miért hagyják?!
2021. nov. 23. 07:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kérdés szép példája a problémás, kötekedő kérdezőre:) De tényleg. Miért nem haladsz tovább, ha nem tetszik, ami itt van?:)
2021. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Na te miért nem?

Pl mert be talált nálad 'is' a kérdésem? Minek írtál ide? Ne akarj okoskodni mert ahogy látom nem megy....

2021. nov. 23. 07:10
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Hehe. Gondoltam jelzem, hogy amit problémának látsz az a te fejedben létezik. Én nem problémázok a hülyéken.
2021. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Akkor minek írtál ide ismét kérdezem?!

Pont te vagy itt az egyik elő pelad de rád hagyom, legalább nem az én problémám vagy... :)

2021. nov. 23. 07:12
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem létezik akkor az se létezik amiket írtál igaz?

Oké

2021. nov. 23. 07:28
 6/24 A kérdező kommentje:
Próbáld megmagyaratni köszi
2021. nov. 23. 07:29
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
Te írtál valamit, ami nem létezik. Én leírtam, hogy nem létezik. Ettől többet nem tehetek érted.
2021. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
A jelentgetést én is nagyon gusztustalan dolognak tartom.Nem értem én sem, ha valakinek nem tetszik egy kérdés vagy válasz , akkor miért nem lapoz tovább? Amúgy én is azt vettem észre, hogy van pár olyan válaszoló aki tényleg imád okoskodni, kötekedni, személyeskedni és jelentgetni.( gondolom alapból ilyenek az életben is) Itt a moderátor is érthetetlen okból töröl kevésbé vagy nem problémás válaszokat, a tényleg bunkó, személyeskedő,sértegető, oda nem illő választ viszont engedi.Nekem ez a tapasztalatom sajnos.
2021. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kérdezővel és kilencessel egyetértek
2021. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon kevés olyan kérdés van, ami teljesen elcseszett. Még az inceles kérdések is értelmezhetőek valamennyire. Az igaz, hogy sokan vannak itt unalomból, ezért mindenhova mindent írogatnak, de összességében nincs probléma az oldallal, szerintem.
2021. nov. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!