Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt szinte 'csak' pszichés,...

Itt szinte 'csak' pszichés, mentális problémákkal küzdő kötekedő, problémás egyén van?

Figyelt kérdés
Nem csak nalam vettem észre de több kategóriában is. Itt élik ki magukat? Egy ép kéz láb választ nem tud vagy nem hajlandó írni, de ez, hogy kotozkodjon, bunkozzon az nagyon megy. Ha nem tetszik neki egy ki írt kérdés nem kötelességem válaszolni miért nem lapoz? Ezt élvezi? Máshol is ilyen lehet (vagy ott épp el van nyom a és kuss neki???) az ilyeneket egyáltalán a moderátor hh engedi?) Most biztos jelenteni fogják páran ezt a ki írt kérdésem szokás szerint, de nem értem egyesek egyáltalán ezt miért hagyják?!
2021. nov. 23. 07:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy neked van egy belső frusztrációd a férfiakkal kapcsolatban, hiszen írtad x ideje szingli vagy, gondolom egy ideje már azért az vagy, és ezért provokatív általánosító vagy sértő kérdést tettél fel? Lehet csak te tapasztalod, hogy ritka az, akire a férfi szót rá lehet aggatni a te közegedben, vagy te így látod. Persze sok ilyen van, erről lehetne vitatkozni, de a női oldalon is ugyanúgy. És lehet ebből arra következtetnek, nagy az arcod, feszült vagy provokálsz stb. Nem tudom, nem akarok okoskodni, nem láttam a kérdést. De a válaszolók sem hülyék, ha így van erre persze, hogy harapnak. Ez is lehet egy visszajelzés is a kérdéssel kapcsolatban. Lehet hogy ez az oka.
2021. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet csak trollkodnak, de akkor ignorálnád őket, és nem kapnád fel rajta vizet. Érted mit mondok, nem bántásból.
2021. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21# ha nagy az arcom, akkor lehet nekem van mire. Talán mert tudom mennyit érek és tudom mit tudok adni a másiknak? Lehet nekem van okom arra, hogy nagy legyen az arcom? Csak kérdezem. Nem nem hiszem, hogy frusztrált vagyok a férfiakkal, férfi közegben dolgozom, egyedül vagyok ni és érdekes módon miért nincs köztünk konfliktus? Ezen gondolkozz el!!!! És rájuk lehet mondani, hogy férfiak, de tudod... Hátú nyulra nem lövök!!!!

Lehet katonasagon dolgozom?! :)

De ahogy fogalmazta tényleg ne akarj okoskodni köszönöm, én sem teszem!

2021. nov. 23. 11:49
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát látom önkritikád az nincs. Elég visszataszító a stílusod, meg a viselkedésed is, nem kell megsértődni úgy látom betalált, pedig jó szándékkal írtam. Ne csodálkozz olyan válaszokat kapsz, amilyeneket.
2021. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!