Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt szinte 'csak' pszichés,...

Itt szinte 'csak' pszichés, mentális problémákkal küzdő kötekedő, problémás egyén van?

Figyelt kérdés
Nem csak nalam vettem észre de több kategóriában is. Itt élik ki magukat? Egy ép kéz láb választ nem tud vagy nem hajlandó írni, de ez, hogy kotozkodjon, bunkozzon az nagyon megy. Ha nem tetszik neki egy ki írt kérdés nem kötelességem válaszolni miért nem lapoz? Ezt élvezi? Máshol is ilyen lehet (vagy ott épp el van nyom a és kuss neki???) az ilyeneket egyáltalán a moderátor hh engedi?) Most biztos jelenteni fogják páran ezt a ki írt kérdésem szokás szerint, de nem értem egyesek egyáltalán ezt miért hagyják?!
2021. nov. 23. 07:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Én is szeretek trollkodni a csekély értelműek kérdésére válaszolva.
2021. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem minden esetben. A kötekedés sem feltétlen kötekedés, csak más szempont szerint látja az egyén a világot, és ki sszeretné billenteni ebből a megragadtságból a másikat.
2021. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
9 igen, erről beszélek 🙍‍♀️
2021. nov. 23. 07:41
 14/24 A kérdező kommentje:

Ha ki írsz egy kérdést... Pl az ég kék... Min

Jön 3 olyan egyén aki brobalja veled súlykolni, hogy hülye vagy, ki nevet és az piros nem látod? Csak próbálom minél erthetobben le írni....mint ahogy az első válaszoló is itt :)

2021. nov. 23. 07:43
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem ez a tapasztalatom. Én ha ritkán kiírok egy kérdést, akkor a válaszok 99%-a tök normális és segítőkész. 1-2 hülye van, de azokat már a stílusukról ismeri mindenki és nem nagyon foglalkozik velük senki.
2021. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
De hát te is ugyanezt csinálod, a visszafeleseléseidből is látszik. Semmivel sem vagy különb.
2021. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16 értelmes választ akarok akkor tőled és a néző pontod magyarázd is meg ne csak annyiba merüljön ki hogy te is azt csinálod (mint egy dedos válasz, öcsém értelmesebb). Na figyelek!!!
2021. nov. 23. 08:23
 18/24 A kérdező kommentje:

7# látom el tűnt a kommentek. Akkor még egyszer... Akkor nem létezik amiket irkalt al igaz? Az sem ugye? Akkor én vagyok a hülye biztos.

Akkor senki nem látott itt semmit magyarán pláne téged.

2021. nov. 23. 09:01
 19/24 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ezt észre annyira, vannak itt is trollok, mint mindenhol, akiket ignorálok, ha úgy van. De ha normális kérdést teszek fel, általában normális válaszok jönnek. Meg vannak olyan kérdések is, mikor a kérdező hülyét csinál magából (nem a te kérdésed), vagy sajnáltatja magát, feleslegesen játssza az agyát és ezt mindenki látja csak a kérdező nem, akkor ne csodálkozzon, ha olyan válaszok jönnek. Mindenhol leoltanák a hülyeségét.
2021. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19# alá írom!

De mi van akkor ha ki írsz egy kérdést, legyen most pl tarskeresesi problémák kategória!

Neked hoszu kapcsolatai voltak mindig, De!

Mivel x ideje szingli vagy és nem tudod hova tenni némelyik pasi mert lássuk be nagy ritka manapság akire férfi szót rá lehet aggatni! Ki teszel egy kérdést mert nem tudod mire aszocialj vele kapcsolatban, nem éltél meg ilyen viselkedést és ordas nagy bunkó, kioktato, okoskodó kommentek jönnek. Persze szerencsére normálisan is válaszolnak, lehet ők már sejtik, hogy nem hülyét csinálsz magadból... Ilyenkor mi van?

2021. nov. 23. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!