Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nyernél a lottón?

Mit tennél, ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol és miben érdemes nagyobb vagyont tárolni? és mire költenéd, ne általános dolgokat írj, amit majdnem mindenki venne, mint ház, lakás stb. van valami álmod? valamilyen vállalkozás akár

2021. nov. 23. 23:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
67%
Természetesen az összeset eladományoznám. Nekem teljesen megfelel a 3 műszakban nettó 160 ezres fizetés.
2021. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Plüssoroszlánomat lecserélem valódi oroszlánra,kínai tornacipőmet lecserélem kínai porcelánra.
2021. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nekem a ház az álom.


Domboldalon legyen, lehetőleg nézzen vízre.


Legyen okosház, fúrt kúttal (locsolás), esővízgyűjtéssel, napelemmel, napkollektorral. Robotfűnyíró, robotporszívó, robotfelmosó (mondjuk ez a 2 most is van), hetente takarítónő. Kis konyhakert, 2-3 gyümölcsfa. 2 kutya, bent lakásban és kifutóban macskák.

Egyik szobában kondigépek (mondjuk most is van sok cuccom, csak a nappaliban), másik szoba iroda, többi szoba úgy, mint egy átlagos házban.


A többi pénzt befektetném zömében ingatlanokba.


Nem tudom, akarnék-e munkahelyen dolgozni, vagy ellennék a kerttel, főzéssel, kreatív hobbikkal és komolyabb edzéssel.

2021. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is lenne tervem a lóvéval, de tényleg nem mindegy, hogy melyik lottón nyerem meg a főnyereményt, ha pl. Nyernek 1 milliárdot, akkor első dolgom felkeresni egy jó pénzügyi tanácsadót, majd nem egy, hanem több külön számlán tarolnam a pénzt, különböző bankokban.. Pl. Lenne egy tanulmányi számlám az Erste nél, amire rakok 7-8 milliót, és ahhoz csak tanulmányaimmal kapcsolatos dolgokra veszek fel pénzt. Ugyanígy lenne K&H bankban egy utazási számlám, arra mondjuk 6 millió... Osszessegeben 1 milliárdból vennék egy házat a városban, ahol lakok, felujitom, medencét építenek hozzá, és kialakitanek egy szobát benne kondis cuccokkal,jelenlegi házamat kicsit renovalnam, és vennék egy normális autót, ami 7-8 millió..... Ezzel elment 100 millió kB. Tanulószamla, utazási számla, egyéb etkezesre , alapdolgokra koltheto számlák együttesen 25 millió. A maradt 875 millióból 375 milliót adnék szülőknek, csaladtagoknak együttesen, elosztva. Maradna 500 millióm.. Amihez inkább nem nyúlnék, csak tartalékolnám, addig, amíg nem végzem el az egyetemet, és lesz valami jó vegzetsegem.. Ha ez megvan, akkor ez a pénz jó kezdotoke lehetne egy kisvállalkozáshoz..vagy,ha valamelyik közeli barátomnak nagyon kéne anyagi támogatás , akkor hozzá tudok nyúlni ehhez az összeghez..



Na szóval álmok, nálam az utazás pont nem annyira játszik, külföldi házat sem szeretnék.. Lehet felülnék egyszer a transziberiai expresszre, elmennek párszor Görögország, Egyiptom vagy Tunézia.. Egyszer meglatogatni az USA t, engem Texas érdekelne.. De ennyi, meg Magyarországon belül a fontosabb helyeket kiismerni.... Ha 300 millió alatt nyernek, pl. 200 millio, akkor maradna simán a saját ház, autó, egy része a családnak,tanulmanyok fizetése, maradékot pedig félre raknam.. A munkát, tanulást, semmiképpen nem hagynám abba.. Szeretnék elerni valamit, kutató lenni, genetika a szakteruletem pl.

2021. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

-A házunkat teljesen puccba vágnánk, amit csak kell lecserelnenk, átalakítanánk, beleértve a kertet is, medencét csináltatnank.

- Megvennenk álmaink autóját

- Adnánk a szeretteinknek belőle

- Megcsináltatnam a fogaimat

- Vennénk ingatlanokat, amiket kiadnánk

- A gyermekünket olyan foglalkozásokra járatnam, amilyet szeretne ( nem lenne pénz kerdese)

- Utaznank sokat, felfedeznenk hármasban először Magyarországot

- Ha lehetne nyitnék egy állatmenhelyet

2021. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elküldeném Orbánnak hogy választást nyerjen és nekem adja a legjobb pályázatokat négy évre. 😂
2022. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!