Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nyernél a...

Bogii bogso kérdése:

Mit tennél, ha nyernél a lottón? az emberek 90%a rossz dologra költené, elszórná, elutazná stb

Figyelt kérdés

én a ,,párommal,,.. TANYÁRA. költöznék .

föld, állatok ( csirke,kecske birka , ló .marha, stb. és ezeknek terményt. kutyák , cicák hobbi állatok is . esetleg mentenénk is . vagy akár állat menhelyet. bár ez attól függ mennyit nyernénk. . ha csak pl 3 milla. már 1.200.000.ért is lehet kapni oylan szép tanyát.es a többiért állatokat, meg nekik terményt. stb. ha több akkor gyerekvállalás. és persze hogy . jobb ,,egy gyereknek,, .... inkább így írom.. a GYerekeknek . a friss levegőn. házi húst enni, egészséges otthon termett zöldségeket, házi baracklekvárt.szaladgálni, játszani. meg tanulhat feljni is hobbibol , lovagolni stb. és a többi tanyasi gyerekekkel játszani. és késöbb velük ... stb stb ... nos ..és ti?



2019. júl. 22. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Megvenném Mel Gibson hollywoodi villáját, aztán kecséket tenyésztenék rajta amiket nyersen falnék fel (házi hús), marihónalját termesztenék (egészséges otthon termett zöldség), ráereszteném a városra a ménesemet (lovaglás), a gyerekekkel meg később stb. stb. hiszen nincsen valamire való szupersztár #metoo botrány nélkül :P :P
2019. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te ilyen idealista városi hipszter kiscsaj vagy, aki életében nem lapátolt még gumicsizmában disznószart, és azt hiszi hogy az a tanyasi élet csupa móka és kacagás, meg rózsaszín unikornispuki.
2019. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt kifelejtettem, hogy 65 évesen hazajönnék és a barátnőm egy 15 üresfejű éves HP lenne, aki egy ATM-ként gondol rám, de nem baj, mert enyém a kaszinóbiznisz és itthon legalább ismernék a nevemet, nem úgy mint Ámerikában :)
2019. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nyugodt èletet èlnèk. Vennèk egy kertes házat, nem tanyát. Egy kèt hobbiállat, cica, kutya. Èn lapátoltam disznótrágyát, öltem is, meg láttam cuki nyuszit megnyúzva. A francnak sem kell ez. Egy jacuzzi kell, hideg vörösbor, tábortűz.

Folytatnám a munkámat, saját tervezőirodával, nèhány alkalmazottal. Nem vágyom az èlet zabálására, nèhány normál költsègvetèsű utazás, normális autó, egèszsèges család. Ennyi.

2019. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

no elöször is ... nem is ismersz...

egyrész nem városi vagyok..

...nem mükörmös agyonra festett r...bi

masreszt.

én tudom nélkülözni a netet

a tv .t sött nem is nézek azt már

szeretem az állatokat

es a gyerekeimet nem valami szmogos városba mükajákkal akarom tömni , irigy vagy

mellesleg nem ebböl élnénk meg

magamnak és páromnak pár csirke amit LEvágunk

és amiböl hagyunk meg TOjásnak

pár állat, birka, kecske a tej miatt

es ültetunk amit tudunk

zöldségek .

RÉPA, BURGONYA, HAGYMA, PARADICSOM, STB

MEG LESZNEK GYÜMÖLCSFÁK

AMIBÖL HÁZILEKVÁR PL HÁZI BARACKLEKVÁR

ES NEM FOGUNK UNATKOZNI VAN SZ...X IS _D

ES AZ EGÉSZ CSALÁD EGYÜTT LESZ ÉS IGEEEEEN

INKÁBB GANAJÁSZUNK A PÁROMMAL TEHENSZ..RT

MINT EGY GYÁRIMUNKÁSKÉNT

KIHAJTSAM A BELEM,

MINT TE

CSAK AZÉRT HOGY AZ ALBIT KITUDJAM FIZETNI

AMI INKÁBB BÖRTÖNNEK NEVEZHETÖ

ÉS NEM AZT CSINÁLSZ AMIT AKARSZ

ÉS HOGY MEGVEHETSD A MÜKAJÁDAT

ES ALIG TUDJ A CSALÁDODDAL LENNI!!!!!!!!!

2019. júl. 22. 21:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

" irigy vagy"


Már mint mire is? Arra a pénzre ami neked sincs? Érdekes paradoxon.

2019. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

HÁT NEKEM NEM IS KELL PÉNZ A BOLDOGSÁGHOZ :D

MAX KEZDÉSNEK.

A TANYÁT MEGTUDJAM VENNI

ES ÁLLATOK.

FÖLD

ÉS TERMÉNY OSZT ENNYI .

.

DE EDD CSAK TOVÁBB A PANELL BÖRTÖNBEEN

A VÁROSI SZMOGBAN

A MÜ GMO-S KAJÁDAT

:D TÖBBET NEM ÉRDEMELSZ.

2019. júl. 22. 21:28
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Neked szerintem nem tanya kéne, hanem valami terápia.
2019. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként nem tudom hol láttál te szép tanyát 1,2 millióért, mert ennyit csak az üres telek megér. Szóval ahol ennyiért még épületet is adnak, az tuti valami omladozó vályogkotorék, ami újításra szorul, és jó esélyen vezetékes gáz nincs benne. (de talán még víz és áram se)
2019. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Először is meglepődnék, mert tudatosan nem lottózok. Nem éri meg. De ha ettől a ténytől elvonatkoztatunk és mondjuk arra egyszerűsítjük a kérdést, hogy "mit tennél, ha nagyobb összeg ütné a markodat", akkor ki kell ábrándítsalak, de valószínűleg nem változna jelentősen semmi. Egész egyszerűen azért, mert túl öreg vagyok - 30 fölött már nem jellemző, hogy különösebben megváltoznak a tartós fogyasztási szokások. Vagyis az valószínű, hogy egy jelentősebb összeget el tudnék költeni közvetlen a megszerzése után felújításokra, egy-egy gép cseréjére vagy akár költözésre is, s talán a munkahelyemen is felmondanék, hogy a tőke kamatából éljek helyette. Ellenben hosszú távon ugyanazt a felvágottat és sajtot venném a boltban, ugyanaz lenne a zenei ízlésem, ugyanazokat a stílusú ruhákat hordanám, s valószínűleg luxusautót, luxuskarórát meg kerti medencét sem akarnék magamnak. Kisállatsimogatót, gyümölcsös ültetvényt és haszonjószágokat meg pláne nem szeretnék a kertemben berendezni, tökéletesen elégedett vagyok a bolti áruval.

Viszont ha valaki fiatalabb korában jut ilyen vagyonhoz nála különösen veszélyes tud lenni, hogy hozzászokik a költekezéshez - tök mindegy, hogy ahhoz, hogy a nyereményből meg tudja venni minden évben a legújabb okostelefont vagy ahhoz, hogy a tanyájára folyamatosan meg tudja venni a legfainabb traktort, hosszú távon csak fogyni fog a pénze.

2019. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!