Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 4 olyan kategóriát találtam,...

4 olyan kategóriát találtam, amiben gusztustan megnyilvanulasokat hagytak ott a kérdezőnek. Nekem ez nagyon furcsa... Az ilyennek tényleg van valami szellemi problémaja?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy név nélkül normálisan, emberi módon tudnak válaszolni a kérdésekre. De jönnek (nem trollok) akik undorító, bicska nyitogató, alpári, primitív stílusban válaszolnak!!! Értem, hogy anonim oldal de ha normálisan megy a többségnek, akkor ezeknek miért nem? Ezzel pont az ellenkezőjét érik el ha céljuk van ezzel, viszont valami szellemi, pszichés problémával küzdhetnek, mert akár hogy is nézzük, ez a viselkedés egyáltalán nem normális. Akár anonim oldal akár nem!
2021. nov. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Most erre mit lehet mondani? Majdnem mindennap van egy ilyen rinyakérdés, hogy ezen az oldalon így parasztok-úgy parasztok, tudod mit? Azért van ez, mert az emberek nem egyformák. Nem kötelező itt tölteni az időd, ha ez ennyire frusztrál téged.
2021. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# a feusztraltsaghoz ennek semmi köze. A szónak nem ez a jelentése amúgy ! Olvass utána!
2021. nov. 24. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szetintem túl sok itt a hülyekölyök, a tizenéves..látszik abból, ahogyan ír. Illetve a tipikus kis suttyó alig mérhető IQ szinttel, pelyhedző bajusszal két dinnyével a hóna alatt.

Egyszerűen itt élik ki magukat, mert lehet. Sajnos vannak olyan felnőttek is, akinek bizony viselkedési problémáik vannak. Ők is itt eresztik ki a gőzt, ettől talán pár percre jobban érzik magukat. És persze itt mer bátor lenni, mert senki se vágja szájon. Sokan nagyon tanulatlanok, ha nem tudnak már mit mondani, vagy nem értik mit mondasz agresszívek lesznek, a válaszaikban csak másokat majmolva, ismétlődő sértegetéssel ("hülye vagy, idióta vagy, birka vagy..stb.") pótolja az agyi kapacitása hiányosságait. Másra nem képes, hiába írsz neki normalisan , esetleg érveket megfogalmazva. A válasza, mivel másra nem képes, ugyan az lesz, mint amit fentebb leírtam.

Van aki felveszi a kesztyűt (persze, ki szereti ha valami láthatóan tanulatlan bunkó beszologat vagy sertegeti) es van aki levegőnek nezni őket, nem alacsonyodik le a szintjére. Ki tudja, lehet egy kis agresszív kölyökkel beszél. Felesleges foglalkozni vele. Majd a szülei megnevelik ha akarják.

En is kerülöm őket. Legtobbszor. Van eleg bunkó ember mindehol, nem kell elviselnem még itt is.

Szerencsére lehet jelenteni, általában törlik is.


En biztos hogy regisztrációnál megkerdeznem a korukat (nem hiányzik egy tíz éves véleménye), de mindenkepp csinaltatnek egy rövid intelligencia tesztet. EQ, IQ.

Akkor ki lehetne - ha nem is 100%-ban- valamennyire szűrni ezeket a deviáns , agresszív, ostoba embereket. De az biztos hogy nem engedném kommentelni.


De ha jelzed, a moderátorok oda figyelnek erre, és törlik. Elég gyorsan.

2021. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3# nagyon nagyon szépen köszönöm neked!!

Teljes mértékben nagyon jól látod, és nagyon emberi módon írtad le! Köszönöm és szép estét neked!

2021. nov. 24. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, nem helyénvaló a frusztrált szó.

Inkabb a zavar..idegesít..

2021. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nincs mit. Hallgattam pszichológiát egy ideig. A viselkedéselemzés érdekelt akkor. De átnyergeltem másra. Nem kötött le igazán.

2021. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as valaszomhoz annyit még hozzá tennék, hogy az oldal lehetőséget ad arra, hogy értékelni lehessen a hozzászólasokat. (különböző színű pipák) én ugyan nem használom, mert feleslegesnek tartom. De mivel van rá lehetőség, így is el lehet érni bizonyos elgedettséget akar piros akár zöld pipát kapott az illető. Viszont feszültséget is generálhat ha csak ezt teszik.

Mint amikor kiröhögnek valakit de nem tudja miért. És nem mondják meg neki.

2021. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!