Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka ennek?

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Régen, mikor gyerek voltam, féltem a Mikitől, piros színű ruha, sportcipő, szakál. Most meg a piros az egyik kedvenc színem. Sőt, az erő is megmutatkozik bennem, viszont sokszor ez okozta a vesztemet. Ennek mi az oka?
2021. nov. 24. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik végletből a másikba, de a trauma közös...


28/F

2021. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a oiros köntösétől féltél, hanem a nagyszakállú öregembertől, aki hozza a virgácsot. Biztos fenyegettek vele, mert nem fogadták szót.

A gyerekek nagyon várják a jóságos Mikulást, vagyis Szent Miklóst, aki ajándékot hoz nekik. Én mindig valami melengető titokzatost éreztem a sötétpiros mikuláscsomag színében. Valahogy iskolás koromig sikerült elhitetni, hogy ő hozza nekem a csomagot, benne földimogyorót, csokikat, szaloncukrokat, narancsot, ami abban az időben nagy ritkaságnak számított.

2021. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Abszolút jól viselkedtem már akkor is. Igaz, hogy fiúkkal is barátkoztam, de nem vittek bele a rosszba. A kép alapján, tényleg öreg volt, ahogy lenni szokás. Szerintem is ez játszhatott közre, amit írsz.
2021. nov. 25. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő, de nem csizmája van? :D
2021. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Váltócipő lehetett rajta. :)
2021. nov. 25. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!