Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya lány jó személyiséggel...

Csúnya lány jó személyiséggel vagy szép rossz személyiséggel ?

Figyelt kérdés
((Csúnya lány de azért ápolt))
2021. szept. 26. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy csúnya? Nagy orrú vagy mi?

Ha ápolt és igényes akkor nagy baj nem lehet.

2021. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a kettő között:)
2021. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Inkább csúnya legyen és kedves. Amúgy nagyon ritka az igazán csúnya nő, inkább "csak" elhízottak, slamposak, ápolatlanok. És csak mellékesen mondom, hogy ha vkinek csúnya a személyisége, az egy idő után külsőre is csúnyának fog látszani. Mármint annak aki ismeri.
2021. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Barátnak az első, bąszni a második. Párkapcsolatra meg egy normális nő, akinek nem csak kívül és nem csak belül van értéke.
2021. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Csúnyával nem tudok mit kezdeni, a rossz személyiséges szép meg jó egy körre, párkapcsolatra egyik sem egyértelműen.
2021. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az elsőt csalják a másodikkal.
2021. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi számít a mai világban csúnyának?
2021. szept. 26. 15:16
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak mert szerintem egy duci lány de egy nagyon vékony lány is lehet szép.. a nagy orr, vagy egyéb bőrhibát én nem kategorizálnám a “csúnya “ köze csak mert arról senki sem tehet ...
2021. szept. 26. 15:17
 9/20 A kérdező kommentje:
Eléggé elszomorítóak a válaszok, hisz s szépség relatív, és egy jó személyiség véleményem szerint többet ér.. nekem évekkel ezelőtt olyan fiú tetszett akit mindenki le csúnyázott ám az én szememben csodálatos volt, a személyisége miatt.
2021. szept. 26. 15:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9

Nincs ebben semmi elszomorító.

Egy ember = külső + belső.


Mondjuk nem lehet valami nagy szám az belsőre, aki annyira ostoba, hogy ilyen kisarkított szar kérdésekkel nyugtatja magát ahelyett, hogy felemelné a picsáját és igyekezne kihozni magából külsőre is valamit.


Szerencsére azt nem te döntöd el, hogy ki kit találjon vonzónak. Én sem, ez tény, ezért sem leszek attól szemét, hogy egy normális belsőjű, számomra szép emberrel akarok kapcsolatot, nem valami ember-ork hibriddel

2021. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!