Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az hogy társkeresőkön...

Igaz az hogy társkeresőkön nagy a sorban állás a nőkért?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy 1 átlagos kinézetű nőre/lányra is sokan írnak levelet küldenek? Élőben is ez a helyzet?
2021. nov. 30. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, és minden nőnek átlagosnak, rondának, kövérnek is mérnök férje van, szuperchad külsővel és fizetéssel. Gondolom ezt akarod kihozni ebből.
2021. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz. Menj csak fel pl Tinderre.


Élőben nem.

2021. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sorbanállás a gangbang partykon van, de ott sem feltétlenül, ha mindenkinek jut hely egyszerre.
2021. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1. Nem akarok semmit sem kihozni ebből, nem kell bele látni semmit, csak megkérdeztem. Mivel én nem vagyok fent egy társkeresőn sem, és nem is próbálkozom, ezért nem tudom h mi a helyzet..
2021. nov. 30. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen ezért ismerkedek inkább élőben, nekem nem adta a Tinder egyáltalán.
2021. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább a bejgliért állok sorba, minthogy sem egy koloncot vegyek a nyakamba.
2021. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem a versenytársak számítanak, hanem az, hogy te milyen jól versenyzel.
2021. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kíváncsiságból regisztráltam már női profillal.


Konkrétan volt ahol egy rohadt mondatot nem tudtam leírni, mert fél szavanként feldobott egy új üzenetet.


Nem léptem be 1 napig, másnap volt vagy 100+ olvasatlan üzenet. Minden korosztály, minden kinézet írt.


Még kamu nők is akikről sütött, hogy valójában (szintén) férfiak. Főleg amikor az első mondat, hogy "Szia, képcsere?"


Szóval ezért is hagytam abba férfiként az ilyen oldalak használatát, mert az amúgy sem vonzó kinézetemmel nyilván nem engem fognak választani a napi 100+ jelentkezőből.

2021. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8 incel vibes
2021. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 nincs ebben semmi "incel vibes" szimplán kíváncsi voltam milyen a másik nem szemével nézni a társkeresőket. Hát pont ugyanolyan szar.


De tudom itt gyakorin mindenki igazi nőcsábász, én kérek elnézést :D

2021. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!