Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltott-oltatlan közti...

Az oltott-oltatlan közti hatalmasnak tűnő feszültség valódi, vagy csak a média kreálja/nagyítja fel?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak hülyék, látom én is hogy a közösségi felületeken simán halomra ölnék egymást egyesek. Általánosan viszont nekem az a tapasztalatom, hogy mindkét oldal lesz-rja egymást, legalábbis az értelmesek közül: az oltott úgy gondolja ő megtette amit akart, védettséget szerzett, az oltatlan pedig azt akarja hogy ne legyen kötelező, de felőle oltassa be magát aki akarja.


Szerintetek tényleg annyira rossz a helyzet ahogy előadják és tényleg mindenki köpdös egymásra, vagy messze nincs erről szó és a lényeg, hogy gyűlöletet keltsenek, megosszák az embereket?


2021. dec. 1. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sem látom a környezetemben, hogy erről akárcsak vitatkoznának az emberek.
2021. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én sem érzem ezt, valaki be van oltva, valaki nincs, senkit nem érdekel.
2021. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen, én legalábbis nem találkoztam ezzel a hétköznapi életben.
2021. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem valódinak tűnik.Engem folyton piszkáltak a család,rokonok,hogy miért nem oltatom be magam,egy darabig bírtam,de aztán az anyám egyre erőszakosabban mondta,meg mondta,hogy elráncigál oltásra.Mindig mondtam,hogy félek a mellékhatásaitól,de senkit nem érdekelt.Meg hogy semmi bajom nem volt eddig oltás nélkül.Erre a testvérem is folyton azzal jött,hogy így bele fogok halni a vírusba.Nagyon nem akartam menni,de végül az anyám elráncigált,úgyhogy beoltottak.Azóta is félek a mellékhatásaitól.Amúgy nem gyerek vagy tini vagyok már,hanem felnőtt.
2021. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
és ha nem oltottak volna be,akkor akárhányszor találkoznék velük,folyton az oltás lenne a téma,hogy menjek már beoltatni magam.
2021. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Általában én sem tapasztalok feszültséget, viszont munkahelyen a főnök kicsit próbálja erőltetni, ez elég zavaró néha már.. valamint párom anyukája csak azért adatta be nemrég, mert munkahelyén már mindenki oltott, és piszkálták.
2021. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a vírus nem dönt le a lábadról akkor biztos ami biztos alapon majd az egymásnak való uszítás fog sajnos :/
2021. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem értek egyet. Ez nem egy olyan semleges téma, mint hogy a kutyákat vagy a macskákat szereted-e jobban; a vírus teljesen megváltoztatta a bolygó életét az óvodásokétól kezdve a nyugdíjasokéig.

Mindenkit érint, mindenki naponta találkozik a következményeivel, nem lehet ignorálni. Ilyen esetekben pedig a vélemények is nagyok szoktak lenni.

Mindenki azt akarja hogy legyen normális a világ, ahol nem kell mindenhova maszkot venni, nem kerül elő időről időre a karantén lehetősége és az álláspontodtól függően a legfontosabb: vagy eltűnik a vírus, és nem kell tovább féltened a saját és a szeretteid egészségét, vagy pedig nem bszogatnak tovább az oltással, ami nélkül egyre kevesebb szabadságod van.

Mindenki azt hiszi hogy ő ismeri a megoldást erre a helyzetre és milyen jó lenne ha a többiek összeszednék magukat és csinálnák a dolgukat cirkuszolás helyett.

A feszültség tényleg létezik, nem csak egy konteo a gonosz, manipulatív médiától.

2021. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Attól hogy 66-odjára is felveszed az oltást nem fog megoldódni semmi.
2021. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ameddig valaki engem nem vegzál, csak mert oltott vagyok, meg nem terjeszt csont hülyeségeket, addig lesz..om, hogy oltatlan vagy oltott - akár vadidegen, akár ismerős; és nem is tartom magam távol senkitől. Mondjuk olyan szempontból szerencsém van, hogy most viszonylag egészséges vagyok, nem vagyok veszélyeztett, nem élek veszélyeztetett emberrel, nem vagyok otthon pici babával. Én a való életben 1-2 degeneráltat kivéve inkább ott látok ilyen oltott-oltatlan, maszkos-maszktalan, karantén-mozgolódó ellentéteket, ahol van olyan fél, aki a saját egészségét vagy a kisbabája egészségét félti, és azért nem akar találkozni olyannal, aki nem oltott vagy oltott (mert igen, az antivax emberek közül vannak olyanok, akik az oltottakat találják veszélyesnek).
2021. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!