Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni hogy nagyon fel tudom kapni a vizet, bármin, hirtelen haragú vagyok. Sokszor idegeskedek apró dolgokon, ezért szokott fájni néha a torkom is. A baj hogy a feszültséget pont a körülöttem lévő embereken vezetem le. Nem tudom hogy mi tévő legyek. Nagyon régóta ilyen vagyok már.


16/l



2021. jún. 28. 12:19
 1/6 borsika89 válasza:
88%
Szia. Szerintem keress fel egy pszichológust ő fog tudni segíteni.
2021. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress hobbit, járj el sportolni, illetve olvass önfejlesztő könyveket, konzultálj pszichológussal. Hajrá, csajszi! 👍
2021. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. jún. 28. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A Bibliának erőteljes formáló ereje van!

Galácia 5:22." A szellem gyümölcse a szeretet, öröm, béke, türelem, kedvesség, jóság, hit, szelídség, önuralom."

Ez a szellem, Isten tevékeny ereje, amelyet ha kérsz, ilyenné formál téged, ha engeded!

2021. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként azért ez sokaknál így van. De nagyon jó pont, sőt, fordulópomt az, hogy észrevetted, ez így nem mehet tovább. Sulipszichológust ajánlom elsősorban én is, mint szakembert.


Másrészt pedig találj valamilyen sportot, amin levezetheted a frusztrációidat. Bármi jó ehhez. A lényeg, hogy a testmozgás boldogsághormonokat is sltermel és a.stresszt is levezeti, így egyszerre leszel megkönnyebbültebb és figyelmesebb a körülötted levőkkel.


Persze ez nem dühkezelés, annak is megvan a szakirodalma. Inkább csak tüneti kezelés a sportolás... de annyi jótékony hatása van, hogy kár kihagyni a mindennapjaidból. Személy szerint az úszást javaslom.

2021. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne még valamilyen módszer higy lehiggadj ilyenkor. Legyél tudatos. Számolj párat mielőtt kiabálni kezdesz ilyenekre gondolok. És tanulj meg bocsánatot kérni. Nagyon sokat számít. Plusz a sport nagyon jó feszültség elvezető ahogy előttem is írták.
2021. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!