Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltott-oltatlan közti...

Az oltott-oltatlan közti hatalmasnak tűnő feszültség valódi, vagy csak a média kreálja/nagyítja fel?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak hülyék, látom én is hogy a közösségi felületeken simán halomra ölnék egymást egyesek. Általánosan viszont nekem az a tapasztalatom, hogy mindkét oldal lesz-rja egymást, legalábbis az értelmesek közül: az oltott úgy gondolja ő megtette amit akart, védettséget szerzett, az oltatlan pedig azt akarja hogy ne legyen kötelező, de felőle oltassa be magát aki akarja.


Szerintetek tényleg annyira rossz a helyzet ahogy előadják és tényleg mindenki köpdös egymásra, vagy messze nincs erről szó és a lényeg, hogy gyűlöletet keltsenek, megosszák az embereket?


2021. dec. 1. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Én be vagyok oltva, de ha valaki nincs, nem érdekel, nem bántom miatta. Miért is tenném? Én nem akarok gyűlölködni, dühöngeni, mindenki tegye azt, amit jónak lát. Szóval oltatlanok, én titeket is ugyanúgy bírlak, mint az oltottakat :D pacsi
2021. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Valóban gyűlöljük egymást. A következő háború a két csoport között lesz. Ennyi.
2021. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%

Mellékesen velem már egy rokon, meg az egykori LEGJOBB barátom sem beszél lassan egy éve az én egyéni, saját döntésem miatt.

Szóval igen, gyűlöljük egymást. De lehet jönni, vannak fegyvereim, a saját hàzamat, és saját magamat bármilyen módon megvédhetem. :)

2021. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!