Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság sok kövér nő miért...

Manapság sok kövér nő miért csinálja ezt? (TISZTELET A KIVÉTELNEK!)

Figyelt kérdés

Nyugodtan megkövezhettek a kijelentésem, kérdésem miatt.


Én teljesen támogatom azokat a nőket, akik tényleg ŐSZINTÉN elfogadják azt, hogy molettek vagy plussz súlyuk van.


Most azokat említeném meg, akik a ló túloldalára esnek és folyamatos kijelentéssel, megjegyzésekkel próbálják kimutatni másnak, hogy ők igenis szeretik önmagukat és plussz súllyal is ugyanúgy csinosak, viszont, hogyha pl. először a vékony lánynak mutatkozik be a férfi és nem neki rögtön jön a "CSAK AZÉÉ MERT VÉKONY?"

Meg például kijelenti egy átlagos testalkatú lány, hogy diétába kezd, hogy jobb legyen a közérzete ő pedig reagál, hogy "Nekem nem kell diétáznom, mert elfogadom magam úgy ahogy vagyok és nem csak a piszkafák lehetnek szépek" "A férfiak seggfejek, mert mindig vékony lányokat keresnek"..stb

Remélem ennyiből leesik mire gondolok és még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért: Nincs semmi problémám a molett, plussz súllyal rendelkező nőkkel, hanem a rosszindulatú önértékelési problémával szenvedő, ilyen mentalitású emberekkel.



2021. dec. 3. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

"Manapság sok kövér nő miért csinálja ezt?"


Meg is válaszoltad magadnak.

"önértékelési problémával szenvedő emberek"

2021. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert önmagát akarja megnyugtatni, becsapni, ahelyett, hogy szembe nézne a rideg valósággal. Inkább homokba dugja a fejét és mindenféle dolgot kitalál, hogy saját magát igazolja, aztán, ha ez a valóságban nem így alakul, hogy az lenne a valós, amit ő kitalált, akkor máris szitkozódik, hisztizik és a másikba rúg bele. Pedig, ha nem a képzelt világában élne, akkor nem történnének azok a dolgok, amik.
2021. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert akik állandóan diétáznak, sportolnak, edzenek, meg minden marhaságot csinálnak, és sírva fakadnak, ha plusz kiló jön rájuk, lemondanak a normális ételekről, azok nem álomvilágban élnek? Ja, nem. Azok a média által sugárzott mesevilágban :-D
2021. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo,egy fotot linkelj,higy megis mennyire kover nokre vonatkozik a kerdes?

Mert manapsag mar az M-es ruhameretet is kovernek/molettnek mondjak…

2021. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
dagat
2021. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

#3

Mi bajod a sporttal és az edzéssel? Az egészséges életmód része. Mozgásban az élet, ezt sose hallottad még?


Aztán meg egyesek sírnak, hogy jaj, meg kellett tennem 3 km-t sétálva, vagy fel kellett gyalogolnom a 3. emeletre, de már ki van, mert semmit se mozog.

2021. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
A helyzet az, hogy aki elfogadja magát valóban, az nem mentegetőzik állandóan és nem nézegeti, olvassa a cikkeket, hogy kövéren is lehet csinos valaki. Saját példa. Nekem volt egy anyajegy az arcomon. Nem volt nagy, de kicsi sem és kiálló volt. Kb. 3mm átmérőjű és halvány szerencsére. Engem nagyon zavart, de a bőrgyógyász mindig elhajtott, hogy jól van az úgy. Azt az egy dolgot leszámítva semmi bajom nem volt a külsőmmel. Próbáltam elfogadni ezért én is sokszor kerestem képeket, ahol modelleknek v színésznőknek volt az arcán és próbáltam magam meggyőzni, hogy jól van az úgy. Amúgy ha máson van nem zavar, tudom, hogy attól még lehet szép valaki, de engem akkor is nagyon zavart. Végül rászántam magam, kihasználtam a maszkos helyzetet és azt, h online oktatás van, kerestem egy maszek rendelőt, ahol lézereznek (tudom, h a vágás biztonságosabb, de mégis csak az arcomról volt szó) és megcsináltattam. 2 hét után korrektorral már nyoma sem volt, azóta nyoma nincs annak, hogy valaha lett volna ott valami. A vicc, miután leszedettem, már simán bevallottam másoknak is, h utáltam. Előtte sosem mondtam el, hogy mi zavar magamaon, nem akartam a figyelmet felhívni rá. Aztán a lakótársam csak úgy jött rá, hogy mi változott rajtam, miután kérdeztem, hogy visszakeresett egy régi képet. Akkor mondta ő is és más is, hogy ezzel csak te foglalkoztál, ennyire nem osztott szorzott. Ok, nem ez a lényeg, csak annyi, hogy ilyen ez a kövéren is szépek vagyunk felfogás, bizonygatás. Csak arról szól, hogy egyszerűbbnek vélik sokan inkább elfogadni a változtathatatlannak vélt dolgokat, mint változtatni. Pedig, ha lehet változtatni, akkor érdemes. Bár tudom diétázni és fogyózni nehezebb, mint egy anyajegy lézerezés.
2021. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
"Ahh, én sose fogok lefogyni, hiába, ez genetika. Kéne az energia a további edzéshez. Anyu! Hozzál már még egy zsák fánkot." -- Vidman
2021. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3-as olyan a reakciód, mint egy Fideszes öregasszonynak, amikor megsértődik, mert valaki negatívat mondott a Fideszről

"Mé? Gyurcsány jobb vót?"

Igen, tudom, hogy van az a szélsőség is, amit te mondasz, de speciel nem róluk beszéltem a kérdésemben. Attól, hogy más példát mutatsz be, attól még ugyanúgy visszataszítóak maradnak számomra azok az emberek, akiket leírtam a kérdésemben.

2021. dec. 3. 13:52
 10/15 anonim ***** válasza:

Én igazából pont azt vettem észre, hogy a kövérség olyan szinten elfogadott dolog lett, hogy a környezetemben élő 100 kg-os lány ismerőseimnek is mindig van pasija, nincsen problémájuk azzal, hogy a férfiaknak csak a vékony nők kellenek (mert nem is).

Én is voltam 170 centihez 85 kiló, most meg 65 vagyok. De voltam 58 is. MINDIG, MINDIG VOLT AKI UDVAROLT NEKEM, el se tudtam volna odáig jutni, hogy a vékony nőket szidjam. Vagy a pasikat. Minek??? Így is, úgy is akad pasi bőven. Sőt, volt, aki megjegyezte hogy +20 kilóval jobban néztem ki, mert nagyobb volt a fenekem/mellem (???). Én meg csak pislogtam, hogy ez komoly? Nagyon nem esett jól, hogy az egészségtelenebb testemet sztárolták, de oké, úgy voltam vele, hogy ízlés kérdése...

Úgyhogy a legkevésbé se vettem észre, főleg mostanában, hogy a kövér nők így viselkednek, mert nincs is miért.

2021. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!