Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövérek! Titeket szóltak már...

Kövérek! Titeket szóltak már meg az utcán?

Figyelt kérdés
Én az utolsó 10 kilóm óta vettem észre hogy szaporodnak a megjegyzések (150 kg körüli fiatal srác vagyok). Legutóbb a Blaha Lujza téren dagadt disznóztak le. Kíváncsi vagyok, más kövéreknek is beszólnak? Hány kiló körül vettétek észre?

2021. aug. 12. 09:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%

Igen, régen 120 kilós is voltam. Gyakran előfordult, utcán, iskolában, mindenhol. F

Fogyókúráznod kellene, a 150 rengeteg. A saját életed veszélyezteted.

2021. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Vuk-91 ***** válasza:
89%

Nem mondom hogy kövér vagyok, de a 99-105 kilómmal azért kissé túlsúlyos vagyok. Ráadásul Nyíregyházi. És engem még sose szóltak meg ezért az utcán.


Nem helyes, ha bárkit bármi okból bántanak. Lehet, hogy az elhízás megnöveli a kockázatát az egyes dolgoknak, de mire jó az, ha csúfolódunk, sértegetünk, meg tököm tudja, mi.

2021. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer általános iskolában gorillázott le egy osztálytársam, de azóta nem szóltak meg érte, pedig akkor még nem voltam nagyon durván kövér, "csak" egy 10 kg-al voltam nehezebb a többieknél. Aztán jóval később 123 kg volt a maximum, azóta már szerencsére 100 alatt vagyok és 80-ig meg sem állok.
2021. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

ÉN felnőttként híztam el 120 kg-osra (190 cm vok, férfi), sose szólt senki érte.

Aztán lefogytam 90 kg-ra és érdekes mód ekkor jöttek a károgók, hogy túl vékony vagy, le fogsz betegedni, most már hízzál egy kicsit stb.

2021. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%
Az exkedvesem 192 kg volt.Sokszor szóltak be neki,még akkor is ha velem volt.Eleinte sírt miatta,de megbeszéltük,hogy primitív emberekkel nem foglalkozunk.Egyszer egy fiatal srác elkezdett röfögni neki,ez durva volt.
2021. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Azért kicsit mások az arányaink, 4-es, mert én 170 centihez nyomok 150 kilót. Valszeg ezért van, hogy én kapok beszólásokat, te pedig nem kaptál.


Amúgy tudom hogy nem tesz jót, 1-es, de most nem ez volt a kérdés.

2021. aug. 12. 09:50
 7/43 Vuk-91 ***** válasza:
100%

4-es, na te rámutattál arra, amit én elfelejtettem. Kit érdekel mások véleménye? Azt se tudják, hogy mit akarnak. Ha "kövér" vagy, az a baj, ha "sovány" vagy, az a baj. Jó, van határ mindkét irányba, de egészségügy meg társadalmi normák ide vagy oda, én annak vagyok a híve, hogy mindenki saját felelőssége, hogy milyen testben akar élni.


Jó, van jutalom a fitt testben, de mondjuk ha a nőm egy kicsit molett, akkor nekem az tetszik, mert ez ő, ha kicsit csenevész, de még nem látom a csontjait, akkor meg az tetszik.

2021. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%

"Egyszer egy fiatal srác elkezdett röfögni neki,ez durva volt."


És erre te mit reagáltál? Semmit? Mert én ilyenkor simán lefőznék egy ilyen kis buzernyáknak egy atyai nyaklevest.

2021. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
55%

#6:

Lehet, hogy nem ez volt a kérdés, de ez akkor sem pálya, öcsi. Gondolom nem akarsz még 40 előtt infarktust kapni.

2021. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
83%

8-as: nem voltam ott,amikor ez történt.Randira jött,ott mesélte el.

Amúgy igazad van.

2021. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!