Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel kilógok a sorból, vagy...

Ezzel kilógok a sorból, vagy csak bizonyos körökből?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, soha nem volt se PS-em, se playstationom, se semmi hasonló játékom, ami pénzbe került (csak ingyenes játékokkal játszottam), se egy dvd. A szüleim azt mondták minden alkalommal, hogy felesleges, meg hülyeség. Egyszer egy ismerősömnél játszottam GTA-val, az tetszett, mondtam a szüleimnek, hogy szeretnék én is egyet (kb 12 éves lehettem), azt mondták, hogy kizárt, hogy valaha ilyesmit vesznek. Nem azért nem vettek, mert nem volt pénz, mindíg megvolt minden, ami kellett (étel, ruhák, eljárunk nyaralni évente 1-szer). Most úgy érzem, hogy sokmindenből kimaradtam.

Mostmár igazából nem is vágyok ilyen dolgokra, egyetemre járok, tanulok, az most kitölti az időmet.


Másnak, aki nem játszott számítógépes játékokat, az nem érzi, hogy kimaradt valami?


Azok a dolgok szerintem már csak az idősebb korosztály emlékébe létezik, hogy összegyűlnek esténként, beszélgetnek, stb. Errefelé legalabbis nem jellemző a bandázás se a fiatalabb, se az idősebb korosztály körében...



2021. dec. 5. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát én játszottam Y8-cal elég gyakran. 😂

Lány vagyok. De szerintem nem hagytál ki semmi fontosat az életedből. Ingyenes játék is lehet ugyanolyan jó.

Legalább nem vagy olyan, akinek még mindig az a délutáni program, és minden másra lusta. Én sajnos ismerek ilyen huszonévest is.

2021. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Illetve állandóan játszottunk a gyerekekkel az utcán. Fogóztunk, szerepjátékok (tanár, Filmek). Gyűjtöttük a csigákat, macskát nevetünk stb. De egyik napról a másikra nem mentünk ki, kevésbé hívtuk ki egymást. És én is visszasírom, hogy most bulizni se járunk el, nem ülünk össze beszélgetni, mert mindenki megy a dolgára. Máshol tanul mindegyikünk, dolgozik, kollégium stb.
2021. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!