Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mi történt Ackermann...

Vajon mi történt Ackermann Dáviddal? Él még?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ennyi eltelt idő után már nem fűzök hozzá sok reményt, hogy él.

Isten tudja mi történt vele....sajnos nem tudni.

2021. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Tőlem kérdezed?
2021. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a halál a legjobb alternatíva annak, aki ennyi időre tűnik el.

De amúgy mégis honnan tudjuk? Ha még most sincs meg, az pont azt jelenti, hogy senki sem tud róla semmit.

2021. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Édes istenem szegény. Most olvastam utána. Nem is hallottam még róla. Ki tudja mi történhetett vele. Szerintem elrabolhatták azért volt összetörve a telefonja. Szegény. Remélem békében nyugodhat és a családja is megbékélhet valamikor
2021. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

A legvalószínűbb, hogy részegen és még ki tudja milyen körülmények között beleesett a vízbe és belefulladt, a többiek megbeszélték, hogy nem tudnak semmit, akkor is ha látták. A második legvalószínűbb, hogy valami közük volt hozzá és ezért hallgatnak, de bizonyíték ellenük nem volt.


A legvalószínűtlenebb az, hogy még él.

2021. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Eladtak a szerveit.

Ha lattak volna fuldokolni,nem igaz,h nem mentettek volna ki meg,h nem talaltak volna meg a testet.

2021. dec. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg beleesett a Dunába. Gondolom lemaradt a többiektől és megcsúszott/részeg volt stb, aztán baleset történt.


Gondolom a többiek (ha látták is az egészet) megbeszélték, hogy mindenkinek az a legjobb, ha ők "nem tudnak semmiről".


De én nem hiszem, hogy látták, szerintem csak otthagyták, aztán ennyi.

2021. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki bele esik a vízbe akkor egy idő után elvileg a gázok miatt a vízfelszínére kerül a holttest,Dávid 2009.szeptemberében tűnt el ha vízbe fulladt volna akkor a holttestének elő kellett volna kerülni már régen.
2022. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!