Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok hozzátok mentek már...

Lányok hozzátok mentek már oda idegen pasik pl a plázában?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Plázában még sose, de minden máshol igen.
2021. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzám odajönni nem jött, de volt pl., hogy után füttyentettek vagy odaszóltak, hogy de jó s*** van. Én meg szépen megsürgettem a lépteimet, nehogy belém kössenek.


28/N

2021. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Igen, de mindig idősebbek voltak nálam ezek a férfiak nem 20 éves hülyegyerekek.

Sajnos manapság a nők mennek oda a pasikhoz így a pasik ellustultak és a legtöbben amúgy is csak üzenetben tudnak kommunikálni fogalmuk nincs hogyan kell élőben megszólítani egy nőt.

2021. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha, villamosmegállóban múltkor. Mondta, hogy szimpi vagyok neki, nem megyek-e el vele randizni. Kb háromszor kellett mondanom, hogy nem, köszi, jó nehéz volt levakarni.

Szerintem nincs ezzel semmi baj, csak zavaró, ha nem ért a srác a szóból. Az utcai trágár beszólogatás meg nagyon a legalja, szerintem a nők 99%-a azt mondaná, hogy közönséges és egyáltalán nem imponáló.

2021. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan ... Bár sokat nyom a latba szerintem hogy pénztárosként dolgozom ott
2021. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon creepy volt, hebegett habogott, folyt az izzadság a homlokáról.
2021. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok vele leállni, vagy látszik hogy csak kötöszködik, mondjátok hogy "sorry german", ilyenkor bocsánatot kér és elsunnyog. Ez csöveseknék, cigóknál is beválik.
2021. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmában igen, meg egyszer a kórházban egy srác megszólított, hogy segítsek neki, mert nem tudja hogy működik a kávéautomata. Megmutattam, aztán rögtön megkérdezte, hogy van e barátom stb. Nagyon kis rafkós volt.
2021. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, nem is értékelném. Egyébként sem indokolja a megjelenésem, hogy bárki is észrevegyen.
2021. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Plázában még soha, de ez nem csoda, mivel legfeljebb 5-10 percet vagyok képes plázában tölteni, azt is látványosan utálom.

De pl utcán már volt rá példa. Teljesen kulturált volt és könnyen le tudtam vakarni. Csak annyit kellett mondanom, hogy 17 éves vagyok.

2021. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!