Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás, ha mindig...

Én vagyok a hibás, ha mindig megharagszik rám?

Figyelt kérdés

Barátommal mostanában sokat veszekszünk. Mindig eltolja a megbeszélt időpontú programokat egy másik napra. Vagy meg sem valósul, vagy pedig nem is találkozik velem. Hol dolgoznia kell, hol beteg, hol pedig az anyukája beteg stb. Én ezért nagyon mérges tudok lenni a barátomra. Mondom neki hogy szerintem nem mond igazat, erre azt mondja többet látni se akar engem. Azt mondja azért csinálja ezt, mert nem viselkedek vele jó, és hogy egy hülye vagyok, amiért a csöppnyi agyammal ennyit sem vagyok képes felfogni. Komolyabbra akkor fognak fordulni a dolgok, ha én azt kiérdemlem, mert jelenleg nem viselkedek jól vele.

Utána kérdezi tőlem, hogy lenyugodtam-e, és hogy jó volt-e nekem emiatt hisztizni, meg hogy nem szabad így viselkedni.

Azt mondja ebben a kapcsolatban így is minden úgy van ahogy csak én szeretném. Pedig ez nem igaz. Legutóbb is azért nem szexelt velem ,amikor én akartam, mert így is minden úgy van, ahogy csak én szeretném. Nekem azzal is nincs problémám, hogy közbejön neki valami, de hogy minden héten, az már kicsit hihetetlen.


2021. dec. 7. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, ő már csak azért cseszeget, hogy te szakíts, ne neki kelljen.
2021. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. Dróton rángat, leiskoláz, lekezel.

Hagyd ott a fenébe.

2021. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jóságos úr isten.


Ha jót akarsz magadnak, akkor ezt a mérgező egomán f*szkalapot hajítsd ki de azonnal. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, blokkold mindenhol, mert az írásod alapján egy súlyos lelkibeteg pszichopatával van dolgod.

2021. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szakítani nem akar. Akkor azzal jön, hogy a korábbi exeim sem voltak jobbak, és hogy ő határozótan többet tett értem, mint ők. Majd nem szakítottunk többször is, de ilyenkor mindig bocsánatot kér.
2021. dec. 7. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá az engedélye. Mindenhonnan letiltod, nem állsz vele többet szóba, elkerülöd, ennyi.
2021. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor azzal jön, hogy a korábbi exeim sem voltak jobbak"


Mondd neki azt, hogy viszont rosszabbak sem, és nem véletlenül lett belőlük is ex.

Én a helyedben szakítanék.

2021. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus "senki nem fog úgy szeretni, mint én" fszkalap.


Én is azt mondom, hogy mihamarabb szakíts. Manipulál, megtör, leszól...

2021. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"erre azt mondja többet látni se akar engem."

Legyél szófogadó!

.

Mi az, ami mellette tart?

Amíg így viselkedsz, hogy "rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül", addíg nem vagy áldozat.

2021. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, akkor keress olyat, akivel az lehetsz.

Gyerekként bánik veled, nem társként.

2021. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, de jólesik neki, hogy kínozhat. Egy gonosz dögnek hódolsz be.
2021. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!