Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem az 55 éves tesi...

Beleszerettem az 55 éves tesi tanáromba. Ennek lehet koze ahoz hogy a szüleim, nagyszüleim nem nagyon foglalkoznak/foglalkoztak velem?

Figyelt kérdés

Vagy csak szimplán beteg vagyok? Esetleg mit kezdhetnék ezzel a helyzettel? Nyilván nem fogom be vallani neki...

Egyébként... pszichológushoz járok, de annyira szégyenlem hogy neki sem tudnám elmondani.



2021. dec. 9. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi beteg nincs ebben, átlagos tinikori rajongás. Érett férfi, hierarchiában is feletted áll, természetes, hogy vonzz. Kinövöd.
2021. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😌
2021. dec. 9. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, ha akarod mond el a pszichológusnak!
2021. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azon még gondolkodom
2021. dec. 9. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Tini korszakban mindenkinek van egy olyan időszaka. Nem kell megijedni, ebben semmi rendellenes nincs. Majd tényleg el fog múlni magától. Rengeteg csajt ismerek, akik annak idején általánosban, vagy gimiben szerelmesek voltak xy tanárba. Például általánosban az informatika tanárunk elég népszerű volt a lányok körében, 50 felett volt ő is, de mindig bohóckodott, és hülyült velünk, egyáltalán nem tanárként viselkedett. Ezen felül még volt egy 25 éves tanártanonc srác is, aki aztán végképp a kislànyok kedvence volt. Kinövöd.
2021. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is beleszerettem pár tanáromban, egy 30 év körüli férfi tanáromban (gimi), illetve 50 év körülibe is (ált.suli). Az utóbbi, már nem vonz, mert már 1000 éve nem látom.
2021. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak tini korszakra jellemző, én egyetemen két 50 feletti tanáromba is szerelmes voltam, pedig akkor már bőven húsz felett voltam. Szerintem simán lehet köze hozzá a családi elhanyagolásnak. Ha valaki későn érő még felnőttként is egy "még felnőttebb" ember támogatását keresi, pláne, ha korábban tényleg elhanyagolta a családja és nem kapott elég támogatást.
2021. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!