Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott valakivel még olyan...

Szokott valakivel még olyan lenni, hogy kitalál egy vicces szituációt, aztán elkezd magában úgy röhögni, hogy majd megpukkad?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Pukkadásig nem röhögök, de egyet 'kuncogok" (ez kb egy rövid heh-re hasonlít).
2021. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyakran járok így. :D Introvertáltként főleg a fejemben élek és a képzeletem mindenféle tartalmat gyárt nekem.
2021. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyenek
2021. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2: Ezzel én is így vagyok.:)Most az jutott eszembe, hogy ülök egy színházban és sötét van, díszletet cserélnek, aztán egy nagy 1 méteres üvegakvárium lecsúszik a színpadon magasról és darabokra törik, és a közönség nem lát semmit, csak a nagy szilánk robajt hallja.:D Kb. fél órája fetrengek, sírok a röhögéstől.:D Aztán hallod, hogy valaki a sötétben elkezdi söprögetni a szilánkokat, közbe telt ház van, és nem látni a színpadon semmit.:D
2021. dec. 13. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Örülnék ha ilyen kreatív agyam lenne. Én inkább valóban megtörtént múltbéli vicces dolgokra szoktam gondolni, olyankor képes vagyok kontrollálatlanul röhögni amíg a könnyem folyik.
2021. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is abszolút ilyen vagyok, engem ez kapcsol ki, illetve ezért van az, hogy nemigen szoktam unatkozni sem.
2021. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Hajjaj...meg van amikor megtörtén vicces dolgokon röhögök. Mostanság ennyi haszna van a maszknak hogy vigyoroghatok a hülyeségeimen anélkül, hogy hívnák rám a fehér köpenyeseket :D
2021. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szeretek én is elvonulni az álomvilágomba, és olyankor néha hajlamos vagyok megfeledkezni magamról és nekiállok magamba mosolyogni, nevetgélni 😀
2021. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!