Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy olyan helyzetbe...

Volt már, hogy olyan helyzetben fingottatok, amikor nem kellett volna?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párszor.
2019. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb, amikor már jön kifele, de nem tudom megakadályozni, és egy nagyot pukkan. :(
2019. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 8 évesen sikerült dolgozat közben egy brutál nagyot rottyantani. Most azt hinnéd, hogy mindenki röhögött, és kínos volt, de konkrétan senki meg se rezzent. Nagyon furcsa volt. :| De jobb, mintha mindenki kiröhögött volna. :D Más eset szerintem nem volt.
2019. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen történik, az a legjobb módszer, ha nem árulod el, hogy te voltál, még akkor sem, ha nyilvánvaló. Közömbös arc, nem pedig ijedt, zavartságot mutató, mert akkor már tudni is fogják, persze csak ha pl. egy járművön történik. De ha mondjuk a pároddal vagy kettesben egy gyertyafényes vacsi közben, és akkor jön, na az már lehet kellemetlen szitu.
2019. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Bölcs Salamon mondá vala

Hangos púnak nincsen szaga

De amelyik sunyi, lapos

Annak szaga irtózatos.


😂😂😂 xD

2019. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Legutóbb egyik kolléganőmmel beszélgettem éppen, és éreztem, hogy kell.


Próbáltam vissza tartani, szorítottam össze a farpofáimat, erre mondott valami vicceset én meg a felröhögtem és azzal a lendülettel fingtam is egyet. Hangja nem volt, viszont érezhetően büdös fingszag lett.


Pont ablak mellett álltam, és próbáltam úgy tenni, mintha csak úgy szellőztetnék egyet, még meg is jegyeztem, hogy olyan állott a levegő...közben érezni lehetett a friss fingszagot :D

2019. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Mindig ez van:(.
2019. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik legkellemetlenebb helyzetek egyike az volt, amikor egyedül voltam egy helységben és útjára engedtem a békegalambot. Aztán előkerült a legmagasabb szintű, közvetlen főnököm. Nem volt mit tenni, megmondtam neki, hogy miért vagyunk rossz helyen és rossz időben és meginvitáltam egy másik helységben lefolytatott beszélgetésre, - amit rezzenéstelen arccal el is fogadott.
2019. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Én csak olyan helyzetben fingottam, amikor kellett. Úgy nem tudok fingani, hogy nem kell. :D
2020. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként volt olyan, hogy egy nő a segglukamat kényeztette a nyelvével, és akkor fingottam egy hatalmasat.
2020. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!