Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El mernél tölteni egy éjszakát...

El mernél tölteni egy éjszakát a hullaházba úgy hogy csak te vagy és a halottak?

Figyelt kérdés

A kérdést egy ilyen jellegű film alkotta,csak kíváncsi vagyok hogy a többség merne e vagy sem

Őszintén? Én nem. 😄


2021. dec. 14. 09:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

A fertőzések, és a baktériumok miatt nem.

Eleget néztem a bennünk élő szörnyetegeket...

Amikor az illető hulla állapotba kerül, felszabadulnak a bennük rejlő húslebontó baktériumok, amik az élő szervezetet pikkpakk hazavágják.


Egy csóri macskában volt 2 halott kiscica, vagy 2 hónapig hordtam állatdokihoz, mire ki tudták kúrálni a bakteriális fertőzésekből, addig kb belülről rohadt. :(

A debil szomszédom macskája, nem bírtam nézni, hogy szenved, az ajtóm elé ült le nyávogni, hogy segítsek. :(

Jópár ezresem bánta.

2021. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. Voltam anno éjjeli portás hullaháznál, igaz nem egyedül mert rajtam kívül 2 biztiőr és egy boncsegéd is bent volt (bár utóbbi aludt, csak akkor kelt fel ha érkezett holttest ami elég ritka volt). Semmi bajom nem volt a dologgal, nincs ott semmi félelmetes. Konkrétan annyi volt a feladat, hogy ébren maradjak, szépen bevittem a füzeteimet és tanultam a vizsgáimra. Maga a hűtő helyiség külön van, ott azért a hideg zavarna de ott se látni semmit csak a tárolókat.
2021. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Metionin ***** válasza:
100%
11. Én is úgy kerültem oda csak mosónak nem vettek fel mert túl kicsi voltam / vagyok :D
2021. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyen tervezek dolgozni, ha lenne konkrét okom rá, akkor bent maradnék éjjel is, de azért ez nem olyan munkahely, mint egy kórházi osztály, itt nem kell senkit "őrizni".
2021. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Már az ehhez kapcsolódó tárgyaktól is félek(halottas kocsi,bonc terem még akkoris ha epp nincs halott )😶
2021. dec. 14. 10:48
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
El. A halottak nem bántanak, az élőktől jobban kell félni.
2021. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor félsz. Nincs abban semmi, hiszen különbözőek vagyunk. Ez tesz minket különlegessé.


Akkor te ne válassz ilyen szakmát, ne nézz ilyen témájú filmeket, ha ennyire mély nyomot hagy benned.


Sintérnek sem az megy, aki fél a kutyáktól. ;)

2021. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Halálra unnám magam - bocs a hlye szóviccért - de amúgy igen.
2021. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Én kerestem ilyen állást is, de nem találtam. Sátánistaként pedig a lehető legjobban kitudnám használni.
2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En nem a szellemektol felek, reszben hiszek bennuk, es joban lennenk. A bomlo, karbolszagu elettelen testektol viszont undorodom, depresszios lennek, ezert nem.
2021. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!