Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet dolgozni hullaházban...

Lehet dolgozni hullaházban úgy, hogy nincs semmiféle képzettség?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam és igen bizarr álmaim vannak amiket szerintem sosem tudnék megvalósítani de azért érdeklődnék itt ha nem gond.

Egyik álmom, hogy egy hullaházban dolgozzak halottak között legyen az bármi csak ebben a légkörben akár takarító vagy bármi amihez nem feltétlen kötnek képzettséget.

Valahogy megnyugtatna ha halottak között lennék egész nap.

Néha a temetőt is megjárom csak egy kellemes sétaként ahol nagyapám van eltemetve és félelem helyett megnyugvást érzek.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy van bármiféle munka amit hullaházban vagy akár temetőben lehet végezni mindenféle képzettség nélkül is akár 8 általános elég hozzá?

Megjegyzés: A kérdés nem kitaláció, nagyon is valós!



2021. máj. 23. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hulla mosó azt hiszem simán lehetsz
2021. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon remélem, hogy nem vagy nekrofil...
2021. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Takarító, gondnok lehetsz.
2021. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%

Takarító, gondnok vagy ilyesmi. Hullát mosni nálunk az áok-os hallgatókat hívták első körben, akik már voltak boncolni de még így is el kellett menni előtte egy beszélgetésre.

Temetőben is lehetsz gondnok, kertész, sírásó, egyéb munkás.

Még a temetkezési vállalkozás jutott eszembe, ott alkalmaznak embereket, akik előkészítik az elhunytakat a temetésekre, bár ezek sokszor családi vállalkozások.

Vagy krematóriumi dolgozó, ahhoz nem tudom, hogy kell-e valami képesítés. De egy boncmester tanfolyamot szerintem nem akkora dolog elvégezni ha úgy van.

2021. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondanám, hogy menj el patológusnak, de az ilyeneket takarítani nem vennék fel az egyetemre.
2021. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, én is hasonlóképp vagyok ezzel. Mintha magam olvasnám.

Én pl. nő vagyok.

2021. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1%
Fúj, egy nő!
2021. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
7.Nőgyűlölő vagy? mi a..dedó?
2021. máj. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7, apád fasza
2022. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!