Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mostanában...

Mit tegyek, ha mostanában semmi sem sikerül?

Figyelt kérdés

Pár hete egyszerűen semmi nem akar összejönni. Úgy érzem, hogy romlott a teljesítményem. Olyan dolgokban hibázok, amikben egyébként jó szoktam lenni.

Emellett mostanában eléggé kedvetlen vagyok, állandóan fáradtnak érzem magam. Felerősödött a szorongásom is.

Így alapból nincsen kedvem semmihez, de a folyamatos sikertelenség mégjobban elkeserít.


Hogyan kerüljek ki ebből az állapotból és mit tegyek, hogy túllépjek a hibáimon?


2021. dec. 14. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Előre nézz, ne hátra! A múltat már nem lehet megváltoztatni, de a jövőt igen.
2021. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktal lazulni, haverokkal logni? Van hobbid?
2021. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a hobbiaimhoz sincs kedvem.

Most éppen arra próbálom rávenni magam, hogy elmenjek ma este edzeni. Hiába tudom, hogy utána valószínűleg jobban fogom érezni magam, nincs kedvem elmenni pedig amúgy szeretek edzeni járni.

2021. dec. 14. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Na hajra. Enis megyek este 😀 Nekemsincs ma sok kedvem, megesik neha de akkoris megyek es utana elegedetten fetrengek 😁
2021. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szar, önsajnálattal teli zenéket szoktam hallgatni...na ezt ne csináld, nem segít...
2021. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van velem is.

Én januárig jegelek mindent. Bár azért is, mert utolsó hét végre szabadság lesz és akkor kipihenem magam, majd januártól újra edzés meg minden.

2021. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!