Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában nem sikerül egy...

Mostanában nem sikerül egy igaz barátságot sem kialakítanom és ez nagyon hiányzik az életemből. Miért kerül el ez engem?

Figyelt kérdés
Régebben olyan szépek voltak azok a napok amikor iskola után elmentünk bolondozni a barátaimmal vagy akár bármilyen közös programot csináltunk, most pedig hogy végzős vagyok a 4 év alatt egyáltalán nem sikerült barátságokat kialakítanom pedig mindig próbáltam nyitott lenni és barátságosan közelíteni mások felé. Nem jártam el sehová évek óta mert nem volt kivel menni és ha hívtam valakit, tuti lemondta valami ócska ürüggyel az utolsó órákban. Mi lehet a gond velem? Miért nem sikerül barátokat szereznem?

2018. máj. 6. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, mostanában én is gyakran érzek így :/
2018. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!