Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részegedtetek le karácsonykor?

Részegedtetek le karácsonykor?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nm mogy ijt soh n vaoks reszg ityg kuyga huje beszosz hi te fbastak hi ja kugy kunoi ki
2021. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen-igen, egyetértek. 😀
2021. dec. 18. 23:55
 13/13 anonim ***** válasza:

Tavaly apámmal meg az új családjával karácsonyoztam. Ki nem állhatom a nőjét, miután el akarta adatni a szerény házamat a fejem felől, mondván jó lesz az nekem, ha velük lakok és akkor legalább az ő házukat fel tudják újítani. (Bonyolult történet)


Szóval aznap este nagyon szarul éreztem magam, lelkileg is megterhelt, hogy jópofiznom kellett a teljes családnak, csak a régi békés karácsonyi emlékek jutottak az eszembe, de attól csak jobban fájt.


Szóval így történt meg, hogy szépen lassan lecsúszott fél üveg pálinka, majd miután szerencsére mindenki más nyugovóra tért, bontottam még egy üveggel és hajnali 6-ig szépen el is fogyasztottam.

Nálam ez megmentette a karácsony szentségét, részegesen el tudtam mélyülni a jó gondolatokban is.


Idén inkább egyedül karácsonyozok.


18F

2021. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!