Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az,aminek jelen pillanatban...

Mi az,aminek jelen pillanatban csupán a szimpla gondolatától is megőrülsz annyira lázba hoz?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban annyiszor volt ilyen. Akár egy jó filmen napokig tudtam mélázni. Vagy mondjuk egy nyaralás miatt. Esetleg a karácsonyi hangulattól. Vagy csak egy gondolatkísérlet is boldoggá tett,hogy milyen lenne,ha lenne egy kutyám. Ami miatt lázban égve keltem reggelente. Mostanság ez kihűlt sajnos, pedig annyira jó lenne érezni. Téged mi tesz így boldoggá?

2021. dec. 21. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Full kreténség, de most lett vége a succession 3. évadának, és már attól sikítani tudnék ha belegondolok, hogy vajon mi minden lesz majd a 4. évadban.😅
2021. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Jelen pillanatba ütött be a szomi hangulat. Egy nagyon bújós srác vagyok, és nincs senkim. Még egy normális csajt se ismerek akivel lehetne valami. Szóval ezt mondanám, mivel tényleg az járt a fejembe a kérdés előtt is, hogy annyira jó lenne egy kedves, bújós lány most.


Ha fél órája kellett volna mondani valamit, akkor én is egy sorozat következő epizódját mondtam volna.

2021. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nagyon tetszik, mert elgondolkodtató. Per pill, mivel pár nap karácsonyig és vannak gyerekeim, nagyon várom izgatottan majd a reakciójukat a fa miatt és az ajándékok miatt. Várom, hogy lássam a boldogságot a szemükben-arcukon. De, hogy magam miatt mikor voltam ilyen izgatott vmi miatt, ezen gondolkoznom kell. Pedig kéne, hogy az embereknek legyenek álmaik-vágyaik, jó érezni ezt a "gyermeteg" izgatottságot felnőttként is :) Mondjuk én zenéltem (énekeltem) évekig és a fellépések előtt azért éreztem még ezt. De egy ideje tényleg nincs olyan, hogy saját magam miatt érezzem ezt. Ezen most el fogok gondolkodni. :)
2021. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huha. Nagyon tetszik a kerdes!! 🙂

En elkezdtem fagyongyoket fuzni karacsonyfa díszeknek es tokre lazba jottem mert termeszetes fabol van es en csinalom es olyan hagyomanyos dolog erzes.

2021. dec. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sorozatokra tudok ráfüggni. Tudom "mainstream" de a Squid Games-t alig vártam hogy hazaérjek és nézzem. De igazából bármi, múltkor vettem LEGO-t amint tudtam húztam haza összerakni.


Vagy most lakás felújításban vagyok, első lakásom, most költöztem, félkész az egész így minden időmet, gondolatomat az viszi el, hogy mit kell még megcsinálni.

2021. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azon pörgök, hogy mi történik az esti D&D-ben, mert nagyon izgalmasan ért véget legutóbb :D

Megértem amit írsz, én nagyon intenzíven tudok ilyen dolgokon agyalni.

2021. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy most kezdem igazán várni a felújítás végét, ami február közepe-vége lesz.


Mert ha az megvan, akkor utána neki tudok zuhanni és berendezni, szépíteni a lakást, belakhatom rendesen. Ami nyilván anyagiak miatt egy szintén hosszú folyamat lesz.

2021. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1.

Kertesház.

Ideális esetben jól ellátott város közelében levő faluban, legrosszabb esetben nagyváros kertvárosi övezetében.

2.

Párkapcsolat.

Egy bizonyos illetővel...

3.

Idő sokkal több és intenzívebb sportra.

4.

Egy kutya.


Most ezekre vágyom.

Hol kifejezetten lázba hoznak, hol kevésbé, de szükségem lenne rájuk.

2021. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!