Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi nemi erőszak...

Tényleg ennyi nemi erőszak történik vagy ez csak egy szimpla feminista attention whore-kodás?

Figyelt kérdés
A kérdés NEM provokatív, tényleg érdekelne!
2018. jan. 7. 18:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg.
2018. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Még annál is sokkal, de sokkal több történik, mint ami valaha is kiderülne.

A családon belüli erőszakról nem is beszélve.


A buta parasztok erre csak "attention seeking"-et ordibálnak. Miattatok is félnek segítséget kérni a nemi erőszakon átesett nők ÉS férfiak...

2018. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy komoly téma, de én úgy látom, hogy sok nő csak felfújja a dolgot, lásd az ,,anyukát" pár napja, akinek a kislányának a hátát megsimogatta egy 67 éves férfi, és egyből kígyót-békát kiáltott rá.
2018. jan. 7. 18:12
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne keverd a szexuális zaklatást a nemi erőszakkal. A zaklatáshoz nem kell hogy fizikai érintkezést teremteni, az is zaklatás ha valaki szexuális célzatú megjegyzést tesz valakire, aki ezt zokon veszi, sérti, bántja az önérzetét, hiúságát. Ott a klasszikus 'utána fütyül a melós az utcán'-jelenet, az például egyfajta zaklatás, vagy amikor megjegyzéseket tesznek valakire, ajánlatokat. Erről szólt a(z azt hiszem New Yorki) utcai kísérlet, hogy hányan tesznek megjegyzéseket egy utcán sétáló nőre.
2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem láttam ezt a kérdést, de engem 30 éves nőként se simogasson random ember. Se férfi, se nő.
2018. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
Valóban ennyi, és ezek az afrikaiak nem javítják a statisztikát. OLaszországba lévő migránsok majdnem annyi erőszakot követnek el, mint amennyit az egész országban lévő Olaszok elkövetnek. Ha bekapcsolod a tv-t csak azt hallani, h mennyi erőszak történik...
2018. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

#3: Igen, ilyen is van valóban. Azonban sok nö és férfi ennél sokkal borzalmasabb dolgokat élt át, aminek semmi következménye nem lesz.

Miért? Mert gáz segítséget kérni, mert megalázzák a segítségkéröt.

2018. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg.

A pedofilokat meg még csak el sem kezdték leleplezni.

2018. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem vonom kétségben, hogy millió ilyen eset történt, és nyilvánvalóan én is minimum börtönbe vágnám az erőszaktevőket. De olyanról is hallottam, hogy nők ártatlanul megvádoltak férfiakat, akik semmit sem csináltak, aktus ugyan tényleg volt, de a hölgyike is beleegyezett, csak aztán összekaptak, és ahölgyike nem tudta, hogyan vágjon vissza, így feljelentette a palit. Na, ezért (sem) fogok odamenni egy nőhöz sem.
2018. jan. 7. 18:23
 10/27 A kérdező kommentje:

*kétségbe

*-(sem)

2018. jan. 7. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!