Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa hogy zavar, hogy...

Furcsa hogy zavar, hogy karácsony miatt egész hétvégén minden zárva lesz?

Figyelt kérdés
Meg az ünnepi menetrend buszoknál faluból alig van busz a városba, ami van azon is tömeg van
2021. dec. 21. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

A hiba a te készülékedben van.

Fogadd el, mert mást úgysem tudsz tenni. Felhergelni emiatt saját magad pedig teljesen felesleges.

Vegyél kicsi vissza az egódból és máris jobb lesz.

2021. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

1-es, te meg vedd be a nyugtatódat, aztán ülj le gyk-zni.


Kérdező, én 2 hétig szpok, mert szabadságon van emiatt a bolt, ahonnan rendelnék valamit, és nem tudok tovább haladni.

De ez van, legalább csinálok mást. :)

2021. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

#2

A kérdező és te csak a saját érdekeiteket nézitek és nem a másét. Egoisták vagytok. Másoknak is jár a pihenés, nem gondoljátok? Lehet otthon maradni a négy fal között és duzzogni, hogy jaj, szerencsétlen én.

2021. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személyesen már megrendeltem a bevásárlást, jövő hétig mindenem lesz, a szállítólevél már meg is érdekezett, hozzák a termékeket.

Szerintem más is be tud vásárolni 3 napra. (Szerintem egyébként is praktikus minél több napra, mindig!)

Annak, akinek se online bevásárlási lehetőség, se autó, nehezebb, de megoldható.


A tömegközlekedésben dolgozók IS emberek a boltosok mellett.


Nekem például az egész család dolgozik karácsonykor, mindhárman csak 26-án tudunk találkozni, de azt is úgy, hogy apám 24 órából jön haza aznap reggel.

2021. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem csak téged zavar.

Ha mi dolgozunk az ünnepek alatt végig (tömegközlekedés), akkor szerintem a boltok is ugyanúgy legyenek nyitva.

Lehet lepontozni, janikáim. :D

2021. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

#5

Te tipikusan az a rossz magyar vagy, aki azt vallja, hogy Dögöljön meg a szomszéd tehene is. Ha már neked nem jó, akkor másnak se legyen az.

Szüleid is ilyenek, ha már ezt tanították neked? Ne legyél magadra büszke.

2021. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Tanyán lakom, hetente egyszer megyek boltba amúgy is.

De az furcsa, hogy téged zavar. Két napot illik kibírni bolt nélkül.

2021. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Furcsa.

Engem az szokott zavarni, hogy ha 1 napra is, de zárva lesznek a boltok olyan pánik uralkodik, hogy mozdulni se lehet se városba se boltba előtte, mert mindenkinek azonnal akkor pont minden is kell, mert úristen nem lesz bolt... 1 napig... Vagy 2... Jesszus.

És akkor esetleg te, akinek van agya ahhoz, hogy túléljen 1 napot bolt nélkül, miközben előre lehet tudni, hogy akkor épp ünnep lesz, de még se sikerül soha se bevásárolni az embereknek előtte mondjuk nem 12 órával, hanem 1-2-3 nappal vagy több, te ne tudj elmenni normálisan sehova, mert mindenhol dugó lesz, de olyan hogy el se lehet hinni pedig mindig megtörténik.

2021. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, furcsa.
2021. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap sohasincsen nyitva bolt (max a vasúton 1-2 ilyen kicsi), szóval nem nagy cucc, hogy most szombaton is le kell menni oda, ha valami elfogy.
2021. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!