Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves korig érdekelte a...

Hány éves korig érdekelte a szüleiteket, kivel hova mentek?

Figyelt kérdés
Főleg úgy értem, ha ellenkező nemmel találkoztatok, randiztatok, vagy aludtatok náluk. Hány éves korig normális, ha a szülő tudni akar róla, vagy esetleg beleszólna?
2021. dec. 23. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nőkről volt szó soha nem mondták hogy ne menjek már, egyáltalán nem szóltak bele soha a mai napig.


Viszont a mai napig ha a haverokkal találkozunk, akkor (ha rajtuk függene) soha nem engednék, mivel elég megbízhatatlan vagyok 29f

2021. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Max 14 éves koromig. Lány vagyok, kicsit vehették volna szigorúbban a dolgot...mai felnőtt fejjel hajmeresztő dolgokat műveltem, csoda hogy nem lett komolyabb bajom belőle...én fix hogy kontroll alatt fogom tartani a saját lányaim
2021. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Szintén kB 14 éves koromig

En örültem hogy nem csüngnek rajtam, bár én sem voltam egy jó gyerek ennek köszönhetően

29/N

2021. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy mai napig azok teszik ki az ismerőseim nagy részét, akik között ültek börtönben páran, és voltak csúnya nézeteltérések régebben, amiben meg is halt egy gyerek, így 29 évesen mai napig érdekli a szülőket hogy kikkel találkozom, kivel megyek el iszogatni, akit nem ismernek azoktól féltenek jobban, még 29 évesen is. Ez van, nem szeretnének azzal szembesülni hogy valahol gyomron szúrtak, vagy épp ájultra vernek többen.
2021. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz, hogy tudni szere merre van, vagy bele is szólok az életbe. A lányom 16 múlt. Azt elvárom, hogy őszinte legyen, és tudjam hol van, főleg éjszaka. De hogy kivel randizik, vagy netán lefekszik-e a pasijával, ha náluk alszik, azt rábízom. Ezeket a döntéseket neki kell meghoznia. Elég okos és bízom benne.
2021. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagykorú esetén már nem normális. Felnőtt, el tudja dönteni, hogy kivel fekszik le.


Ez olyan, mint amikor régebben még a szülők döntötték el, hogy kihez mehet hozzá a lány. Aztán akkor volt a legtöbb bántalmazás, mert olyanhoz kellett hozzámennie, akihez nem akart. Semmivel sem volt jobb.


Most, hogy szabad döntése van a fiataloknak, meg siránkoznak a szülők. Mért nem hagyják élni.

Azzal fekszik le, akivel akar.

2021. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülő sem tudja jobban a gyereknél, hogy mi a jó neki.
2021. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31 évesen is kíváncsiskodnak, de igazából 17 éves korom óta jövök-megyek, amerre gondolom (előtte is, csak akkor éjfélre még haza kellett érni). Voltak húzós helyzetek, de mindig én voltam a legjózanabb, fejben a legérettebb a társaságból (talán ezért is nem tiltották, hogy menjek). Mondjuk kisváros, mindenki ismer mindenkit, ha nem is közvetlenül, de a szomszéd tuti ismeri és így tovább. Nem akadtam fent, ha megkérdezték, de többnyire már tudták másoktól. Most 600 km-re lakók, heti 1-2 beszélgetésnél már nem az a téma, merre csavargok.
2021. dec. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18. Biztos utána is ugyanúgy érdekelte, de többé nem szabályozta az életemet.
2021. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Apámat soha, anyámat még mindig érdekelné. Mondjuk elég korán kikerültem a hatásköre alól, 15 évesen már kolis voltam.
2021. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!