Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 60+-os szüleiteket mennyire...

A 60+-os szüleiteket mennyire látogatjátok mostanàban?

Figyelt kérdés
Èn nem nagyon merem :S
2020. dec. 1. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A közös vasárnapi ebédek elmaradnak, ha mi főzünk, akkor átvisszük nekik a kaját, (Egy utcában lakunk) ha meg ők, akkor elhozzuk és ennyi. Mindezt úgy, hogy tartjuk a távolságot.
2020. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Naponta talalkozunk. Egyutt dolgozunk. Nem beteg soha. En se.

Nem muszaj 60+ osam otthon tespedni es nem sportolni,h lepusztuljon az immunrendszer. Megtiltja vki,h kimenjen futni vagy bicajozni vagy teniszezni a 60+ szulod??

2020. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszáj, akkor kihagyom, amúgy anyám aktívan dolgozik még, pedagógus, nem én jelenteném rá a legnagyobb veszélyt.
2020. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire. Már csak a 71 éves anyám él a családból, igyekszem vigyázni rá. Szerencsére van is annyi esze, hogy ne akarjon most mindenáron találkozgatni, viszont telefonon minden nap beszélünk.
2020. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
2-4 havonta. A köztemetőbe elég ilyen időközönként kilátogatni.
2020. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Keveset, és nem sok időt töltök a lakásban. Maszk van rajtam, és nincs puszi meg ölelgetés. Családi összejövetelek csak testvéremmel vannak.

Szüleim 70 és 79 évesek.

2020. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim, hetente egyszer találkozunk távolságot tartjuk, nincs puszi, ölelés, normál esetben minden nap mentem, volt amikor naponta többször is.
2020. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Villamosvezető. (Apum, COPD-s 60 éves)


Sajnos nagyon erősen ki van téve.



Én viszont home officeban és távoktatásban vagyok, futárokkal találkozom, hetente egyszer kimozdulok boltba, de az élelmiszert is online veszem, tehát pl karácsonyi cuccokért megyek le.

Barátokkal sem találkozom, részben a zh időszak, részben a kijárási tilalom és egyéb korlátozások miatt, részben pedig egyébként fontosabbnak érzem csökkenteni a kontaktusok számát, mint tavasszal.



Tehát átmegyek hozzá.



Azért az se bánnám, ha kiíratná magát a háziorvossal (kiírná azonnal), de se a párja, se én nem tudjuk meggyőzni, le kellene kötözni a lakásában.

Pedig amúgy fél...



Úgyhogy marad az ima. :'(

2020. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok! :)
2020. dec. 1. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt lakok velük. Én amúgy home office-ban dolgozok, ők meg eljárnak itthonról dolgozni minden nap, meg boltba, fodrászhoz, körmöshöz, rokonokat látogatni, stb... szóval nem tőlem fogják elkapni a vírust, inkább fordítva! Ők fognak lefertőzni engem, ha összeszedik valahol!
2020. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!